پیروزی یوونتوس برابر بلونیا

خبرنگار: سجاد عبداللهی

علی­رغم اخراج دنیلو، یک پنالتی از رونالدو و یک شوت فوق­ العاده از دیبالا، پیروزی و برد را برای یوونتوس قطعی کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – پنالتی کریستیانو رونالدو و ضربه عالی پائولو دیبالا با وجود ده نفره بودن، پیروزی را برای یوونتوس به ارمغان آورد. یوونتوس بلونیا را با نتیجه ۲-۰ در ورزشگاه رناتو دل آرا در عصر روز دوشنبه، شکست داد.

اول کریستیانو رونالدو و بعد لا جویا

بیست دقیقه اول بازی شاهد تلاش مشتاقانه هر دو تیم برای پیدا کردن و ایجاد موقعیت بودیم اما هیچ کدام از تیم­ ها نتوانستد دروازه حریف را تهدید کنند. یوونتوس در نهایت در دقیقه بیست و سوم بازی بعد از بازبینی VAR، زمانی که د­لیخت به زمین افتاد یک پنالتی به دست آورد و دروازه را باز کرد. کریستیانو رونالدو بدون هیچ اشتباه و خطایی پنالتی را به گل تبدیل کرد. این گل، انرژی و نشاط بیشتری به یوونتوس داد و پائولو دیبالا با یک ضربه پای چپ زیبا و کاتدار که روی پاس پشت پای بسیار خوب برناردسکی بود برتری را به دو گل رساند. بلونیا لحظاتی بعد با ضربه سانسون که با فاصله زیاد از تیرک عمودی دروازه رد شد، تلاش کرد تا به گل برسد.

رونالدو – برنا

بیانکونری بعد از زمان استراحت برای زدن گل سوم در زمین ظاهر شدند. رونالدو و برناردسکی به زیبایی با هم کار می­ کردند و برنا توپ را برای ستاره پرتغالی فرستاد او نیز به سمت محوطه جریمه دوید و تلاش کرد تا توپ را از کنار دروازه­ بان عبور دهد و گلزنی کند اما موفق نشد و نتیجه­ ای در پی نداشت. چند ثانیه بعد، برناردسکی با حرکت خوب خود به پشت محوطه رسید و محکم به توپ ضربه زد که با برخورد به دیرک دروازه بی نتیجه ماند. ساری در دقیقه شصت و پنجم به دلیل اینکه دیشیلیو دچار کشیدگی عضله پشت ران شده بود، ناچار به تعویض او با دنیلو شد. پنج دقیقه بعد، متویدی و رمزی همزمان به جای پیانیچ و رابیو وارد زمین شدند. ضربه رونالدو با فاصله زیاد از دروازه بیرون رفت. داگلاس کاستا ده دقیقه آخر بازی بود که به زمین آمد. آخرین دقایق بازی شاهد به وجود آمدن مبارزه ­ای سخت و شدید بین هر دو طرف بودیم. گل رونالدو آفساید اعلام شد و بعد دومین کارت زرد دنیلو باعث شد تا یوونتوس بازی را ده نفره به پایان ببرد، اما از آنجایی که بیانکونری سه امتیاز بازی را به دست آورد، این مسئله تأثیری بر نتیجه نهایی نداشت.