آنیلی: احساسات شدید، نتایج و تمرین و کار زیاد

خبرنگار: سجاد عبداللهی

آنها سه سال است که تشکیل شده و قهرمانان سومین دوره پیاپی ایتالیا هستند.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – بانوان یوونتوس یک نتیجه فوق العاده و شگفت ­آور دیگری به دست آوردند و آندرا آنیلی شخصا به آنها تبریک گفت:

“از طرف تمام تیم یوونتوس و به خصوص مدیران، بازیکنان و کارکنان فنی تیم بانوان یوونتوس، می­خواهم از هیئت فدرال و رئیسش  گابریل گراوینا برای اعطاء نشان اسکودتوی ۱۹-۲۰ به ما تشکر و سپاسگزاری کنم. مسیر فوتبال بانوان ما در زمین بازی، نشان داده است که ما شایسته این عنوان هستیم، سومین قهرمانی در سه سال فعالیت. ما مفتخریم که بسیاری از اعضای تیم ملی را در تیم خود داریم که در تابستان سال گذشته در آخرین جام جهانی، مردم کشورمان را مجذوب و شیفته خود کرد. همچنین افتخار می­کنیم که باشگاه ما توانسته است به ترقی فوتبال بانوان ایتالیایی به طور قاطع کمک کند. برتری فصل گذشته، و تمام بلیط­های فروخته شده ورزشگاه آلیانز، رشد مدام بخش جوانان علاوه بر نتایج عالی بازی، سر جمع ۱۵۸ دختر به اعضای تیم آورده ­اند که اثبات این ادعاست. از استفانو براگین و ریتا گوارینو مدیران و رهبران حقیقی و درست فوتبال بانوان یوونتوس، کسانی که توانستند این نتایج را از بیرون رفتن از بازی و با چنگ و دندان به دست آورند، به طور خاص تشکر می کنم.

“رساندن فوتبال بانوان ایتالیا به سطح بهترین ­های اروپا و جهان هنوز مسیری طولانی در پیش دارد. ما همه با هم (FIGC، باشگاه، اسپانسرها، خبرنگاران) باید بتوانیم یک ساختار منظم و سازمانی برای ضمانت قدم ­های بعدی پیشرفت و رشد، بسازیم. یوونتوس هم­چنان به رشد و زیاد شدن احساسات، نتایج و مخصوصاً کارهای زیاد روزانه کمک خواهد کرد.”