مصاحبه ساری قبل بازی با لچه

خبرنگار: سجاد عبداللهی

بیانکونری فردا عصر با بازی در فوتبال سری­ آ در ورزشگاه آلیانز برمی گردد و آقای ساری  قبل از رویارویی خطاب به خبرنگاران مدعو درباره برنامه­ زمانی بازی­ ها صحبت می­ کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس –در ادامه آنچه که گفته است را داریم:

برنامه زمانی

“تمام بازی ­ها در این لحظه در شرایط فیزیکی سخت بوده و مطلوب نیستند. باید آماده باشیم و سطحی بازی نکنیم. ما نباید به بقیه بازی­ ها بلکه به عملکردمان که در نهایت نتیجه مطلوبی را به دستمان می ­دهد نگاه کنیم. این آوانتاژ لیگ مهم نیست چرا که هنوز می­ توانیم ۳۳ امتیاز به دست بیاوریم. ما همیشه باید روحیه و طرز فکر درستی داشته باشیم.”

وضعیت بازیکنان 

“پیانیچ در حال رشد است و ایگواین با تیم تمرین کرده است و می­ تواند به بازی گرفته شود. همین اتفاق برای آرون رمزی هم می تواند بیفتد؛ کسی که در حال حاضر آمادگی کامل خود را هنوز بدست نیاورده اما در حال پیشرفت و رشد است. برناردسکی می­ تواند در موقعیت ­های مختلف بازی کند، او بازیکنی قوی با مهارت­ های فنی و فیزیکی خیلی خوبی است. او باید در عملکردش ثبات پیدا کند. جنبه­ های روحی و انگیزشی، مسائل مهم و اساسی هستند مخصوصا در ماه جولای مهم ­تر بوده و از حساسیت بیشتری برخوردارند.”

درباره ایگواین

“ایگواین فردی بسیار حساس است. او به طرز خاصی از اتفاقات جهان و اتفاقات شخصی­ اش متأثر شده است. به علاوه، او یک آسیب کوچک در چند هفته گذشته داشته است. اما الان او را متفاوت می ­بینیم و برگشتنش مهم است.”

اسکودتوی بانوان

“به دختران تیم بانوان یوونتوس، استفانو براگین و ریتا گوارنیو برای این مسیر عالی که آنها را به سمت بردن اسکودتو هدایت می­ کند، خیلی تبریک می­ گوییم.”