اظهار نظراتی از ورزشگاه آلیانز

خبرنگار: سجاد عبداللهی

مصاحبه بعد از برد تأثیرگذار مقابل لچه به سرمربی یوونتوس، مائوریتزیو ساری، و به گلزن سوم یوونتوس، گونزالو ایگواین، واگذار شد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – صبحت­ هایشان به اینگونه است: 

مائوریتزیو ساری

“بازی سختی بود، ما در آغاز بازی مشکلای داشتیم و بعد توانستیم در انتهای نیمه اول تجدید نیرو کنیم. احتمالاً نتایج مشابهی را در بازی هر سه روز خواهیم داشت، برتری عددی به ما فرصت داد تا از حریف که در نیمه دوم خسته بود، پیش بیفتیم. من روحیه خوبی را دیدم زیرا ما تا لحظه آخر حمله کردیم. الان باید آن را نگه داریم و همچنان امتیاز بگیریم. هافبک هایمان خیلی خوب عمل کرده و عالی بازی کردند. همین الان، ما به خوبی دفاع می­ کنیم. دلیخت در حد بازی­ های سطح بالا بازی می­ کند. ما در شروع بازی در میانه زمین دچار خستگی فیزیکی شدیم. بنتانکور در موقعیت حمله بازی کرد؛ او یکی از اولین کسانی بود که واکنش نشان می داد و پیانیچ در هر لحظه پیشرفت می­ کرد. تعویض رابیو؟ ما به عرض بیشتری نیاز داشتیم. داگلاس کاستا روی نیمکت، یک سلاح فوق ­العاده است؛ مخصوصاً برای زمانی که تیم ­های حریف خسته هستند. ایگواین؟ او هم به لحاظ شخصی و هم در سطح جهانی، دوره سختی داشت. کووید به او ضربه سختی زد و یک آسیب ­دیدگی کوچک داشت، اما الان دارد به بازی برمی­ گردد و من خوشحالم که فوراً گلزنی کرد. او کمک زیادی در بخش نهایی این فصل به ما خواهد کرد.

گونزالو ایگواین

“دورۀ آسانی نبود اما من وقتی فهمیدم تیم به من نیاز دارد، باید برای جواب به بازی برمی گشتم. امشب تکلیفمان را انجام دادیم اما این فصل طولانی است و ما می ­دانیم که در هر لحظه ممکن است تغییر کند.”