یووه در مقابل لچه، خیلی قوی و قدرتمند

خبرنگار: سجاد عبداللهی

یوونتوس یک برد مؤثر ۴-۰ در سری آ در عصر روز جمعه در ورزشگاه آلیانز به دست آورد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – بعد از یک نیمه اول بدون گل، بیانکونری با گل­ های دیبالا، رونالدو، ایگواین و دلیخت این را به اثبات رساند.

فرصت، اما بدون گل

۱۶ دقیقه طول کشید تا کسی به سمت دروازه شوت کند و این لچه بود که این کار را کرد. زمانی که مانوسکو، شزنی را وادار کرد تا از فاصله نزدیکی از دروازه دفاع کند. چهار دقیقه بعد، رابیو با یک ضربه از راه دور شوتی که گابریل مقاومت کرد و کاملاً برای نجات دروازه مجبور به شیرجه زدن شد. سپس لچه ده نفره شد. وقتی که لوسیونی بخاطر خطا بر روی بنتانکور فوراً کارت قرمز گرفت. علی­رغم این، آنها روحیه مثبتی از خود نشان داده و تاچسیدیس ضربه ­ای به روی دروازه فرستاد که از بالای چهارچوب دروازه رد شد. آخرین موقعیت نیمه اول به بیانکونری رسید وقتی که رونالدو سانتر خطرناکی به محوطه جریمه فرستاد و برناردسکی با  اینکه تحت فشار بود، ضربه نهایی را به توپ زد اما از بالای دروازه بیرون رفت.

لاجویا در صدر

بعد از استراحت، یوونتوس فوراً به دنبال اولین گل بازی بود. ضربه تهدید کننده­ بونوچی توسط گابریل دفع شد. رونالدو توپ را در کنار محوطه جریمه گرفت و برای دیبالا فرستاد، او نیز با پای چپش به آن ضربه غیر قابل مهار زد و گل اول بازی را به ثمر رساند.

رونالدو برتری را دو برابر می­کند

رونالدو توسط روزتینی در محوطه جریمه به زمین افتاد و اعلام پنالتی برای یوونتوس شد. این بازیکن پرتغالی بلند شد که ضربه پنالتی را بزند. هیچ اشتباهی نکرد و برای دومین بازی پیاپی، با یک ضربه دقیق در وسط دروازه، گلزنی کرد. دقایقی بعد، رونالدو تقریباً داشت دومین گل خود را با یک ضربه سر چکشی محکم و قدرتمند به ثمر می ­رساند که توسط گابریل دفع شد.

پیپیتا و ماتیاس

ایگواین تنها پس از ده دقیقه گذشت زمان از ورودش به زمین، با ضربه عالی پای چپ روی پاس رونالدو گلزنی کرد. یک بازی یک طرفه بود و بعد دلیخت در لحظه آخر در کنار تیرک عمودی به سانتر داگلاس کاستا رسید و توپ را وارد دروازه کرد و به طرز مؤثری به نیمه دوم پایان داد و نتیجه بازی را ۴-۰ کرد.

یوونتوس: شزنی، کوادرادو، دلیخت، بونوچی، متویدی، بنتانکور (رمزی ۶۸)، پیانیچ، رابیو (داگلاس کاستا ۵۲)، برناردسکی (موراتوره ۷۷)، دیبالا (ایگواین ۷۷)، رونالدو

تعویضی ­ها: بوفون، پینسولیو، روگانی، وسلی، موراتوره، داگلاس کاستا، ایگواین، الیویری

لچه: گابریل، دوناتی، لوچیونی، پاز، ریسپولی، تاختسیدیس، چخوف، مانکوسو، ورا، فالکو، پاتریسیو

تعویضی ­ها: ویگوریتو، شیرونی، رادیچیو، روزتینی، مونتریسی، مکاریلو، ساپونارا، کالدرونی، کوللا، ماسلی، ریمولی، باراک