ساری: “بازی سختی در جنوا پیش رو داریم”

خبرنگار: الناز لرکی

یوونتوس با بازی مقابل جنوا در استادیوم ماراسی در هفته ی ۲۹ رقابت های سری آ، به میدان باز می گردد. یک بازی مهم که در نشستی خبری که مائوریتزیو ساری به دعوت خبرنگاران در آن شرکت کرده بود، درباره ی آن سخن گفت.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – ساری گفت: “بازی خارج از خانه مقابل جنوا برای همه دشوار می باشد، در بازی های خانگی طی سال های اخیر آن ها همیشه عملکرد خوبی داشته اند. بازی مقابل تیم هایی که برای سقوط نکردن می جنگند پیچیده خواهد بود. ما باید از این دشواری آگاه باشیم، بازیکنان این را می دانند.”

پیش از بازی

“اکنون ما در وضعیتی هستیم که همچنان به دنبال بهترین شرایط فیزیکی خود می باشیم و این درمورد همه ی تیم ها صدق می کند. با گذشت روزها و تجمع مسابقات مشکلی معکوس به وجود می آید. ما درحال تغییرات روال پس از بازی ها می باشیم، ما فرصتی برای برگزاری تمریناتی با شدت بالا نداریم، همه چیز درباره ی شارژ مجدد و آماده شدن برای بازی بعدی می باشد. ۵ تعویض چیزی است که باید با دقت انجام شود اما همچنین این یک چیز جدید و تجربه ای مهیج می باشد.”

وضعیت بازیکنان

“در حال حاضر تعویض بیش از دو-سه بازیکنان از عهده ی ما بر نمی آید، در بازی گذشته ما سه بازیکنان زیر ۲۳ سال و سه دروازه بان داشتیم، ما متغیر های زیادی نداشتیم. امیدوارم طی هفته های آینده بتوانیم چندین بازیکن را برگردانیم تا گزینه های بیشتری برای ارائه دادن داشته باشم. هیگواین بهتر شده است، من فقط درباره ی زمان بازی او نامطمئن هستم.
بنتانکور واقعا سریع رشد می کند و از آن چه که من انتظار داشتم قوی تر می باشد. او شخصیت و اعتقاد خود را بدست آورده است و تجربیات زیادی کسب کرده است و همچنان جای پیشرفت دارد. رمزی هم بهتر شده است، او در بازی مقابل لچه سرزنده تر از بازی مقابل بولونیا بود. من هنوز تصمیم نگرفته ام که بوفون برای مسابقه ی فردا بازی کند یا خیر، اما دیر یا زود روز رکوردزنی او در این فصل فرا می رسد.”

استادیوم خالی از تماشاگر

“استادیوم های خالی همچنان یک عامل کوچک هستند، درحالی که این حقیقت دارد که هیچ هواداری در استادیوم وجود ندارد، آن هایی که در خانه بازی می کنند می توانند بر روی اطمینان های کوچک تکیه کنند، عادت های متداولی هستند که سبب قوت قلب بازیکنان می شود.”