اگر این بخش از سرگرمی بیانکونری نباشد، تابستان چه خواهد شد؟

دختران و پسرانی که بین ۷ تا ۱۶ سال سن دارند می توانند از چهارشنبه ۱ جولای در این کمپ ثبت نام کنند. همه ی شرکت کنندگان در تابستان ۲۰۲۰ می توانند از این فرصت بینظیر برای پوشیدن پیراهن اول یوونتوس و تمرین با سرمربی های یوونتوس، انجام مسابقات، رقابت، شرکت در چالش ها و چیزهای دیگر بهره مند شود! این اردو هفتگی برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان می توانند انتخاب کنند که در جلسات تمرینی صبح یا عصر و یا هردو شرکت کنند.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – علاوه بر ظاهری جدید، کمپ های تابستانه ی ۲۰۲۰ یوونتوس کار خود را در مکان های بیشتری گسترش داده است. درواقع این کمپ ۲۴ هفته در ۲۰ مکان متفاوت در ایتالیا قابل دسترسی می باشد: تورین، وینوو-کیسولا (پیمونت)، باردونکیا (پیمونت)، کانتالوپا (پیمونت)، آستی (پیمونت)، کونئو (پیمونت)، اورئا (پیمونت)، گرسان (وال د اوستا)، تریسته ( FVG)، میلان (لامبردی)، برشا (لامبردی)، گاویراته (لامبردیا)، مترا (باسیلیکاتا)، ریمینی (امیلیا-رومینا)، باری( پویلیا)، کاتانیا (سیسیلی)، فولینو (امبریا)، کستلفرانکو ونتو (ونتو).

این تجربه ای می باشد که تا حد امکان یوونتوس برای دختران و پسران در ایتالیا آن هم در زمانی که میل و علاقه برای بازگشتی قوی تر داریم، به ارمغان می آورد. در اردوی نسخه ی ۲۰۲۰ به نشان قدردانی برای کارهای اضطراری انجام شده در دوران شیوع کووید-۱۹، ۵۰ مکان برای فرزندان کارکنان بهداشتی (پزشکان، پرستاران، OSS) در نظر گرفته شده است که به یک سطح حرفه ای مدیریت اورژانس ملی متصل شده است، بخاطر اینکه اکنون بیشتر از هر زمان دیگری فوتبال و ورزش می توانند سبب سرگرمی شوند و اشتیاق و روحیه ی تیمی را به میدان بازگردانند.

اولین فعالیت در ۱۳ جولای آغاز می شود و تا ۱۴ آگوست ادامه خواهد داشت.

منتظر چی هستید؟ همین الان ثبت نام کنید و این را به واقعیت تبدیل کنید.

اطلاعات بیشتر و ثبت نام در وبسایت:  www.juvesummercamp.com