سه شخص خیره کننده در جنوا

خبرنگار: الناز لرکی

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – سه مهاجم خارق العاده سبب یک پیروزی ۳-۱ در ماراسی شدند. بار دیگر، تمامی گل ها در نیمه ی دوم مسابقه به ثمر رسید، جایی که دیبالا، رونالدو و داگلاس کاستا همگی با استایل تماشایی خود تور دروازه ی جنوا را به لرزه در آوردند.

تسلط یووه، قدرت پرین

اولین تلاش های بازی از طریق ارسال های بلند صورت گرفت که برناردسکی و رونالدو هردو تلاش می کردند تا از طریق ارسال های بلند راهی به دروازه ی پرین بیابند و پرین تلاش های مهاجم پرتغالی را از بین می برد. ربیو هم در نیم ساعت اول بازی صاحب یک موقعیت شد. کوادرادو در محوطه یک موقعیت دریافت کرد: بازیکن فرانسوی توپ را به سمت گل هدایت کرد اما توپ مستقیما در دستان دروازه بان قرار گرفت. سپس رونالدو دوباره تلاش کرد و از زاویه ای تنگ تر فشار آورد که باز هم پرین دروازه را نجات داد و تیم ها بدون گل زده به رختکن رفتند.

عملکرد خیره کننده ی لاجویا و رونالدو!

یوونتوس تنها ۵ دقیقه نیاز داشت تا در نیمه دوم به گل برسد: کوادرادو توپ را به دیبالا که لبه ی محوطه قرار داشت، می رساند. او دو مدافع را دریبل زد و توپ را زیر پای چپ خود آورد و سپس توپ را به سمت دروازه ی پرین زد. شش دقیقه بعد رونالدو با تلاشی انفرادی نتیجه ی بازی را به ۲-۰ تغییر داد. یوونتوس بازی رو به جلوی خود را ادامه می داد.

دنیای داگلاس کاستا

داگلاس کاستا در دقیقه ۶۵ بازی به جای برناردسکی وارد زمین شد و او تنها به کمتر از ۱۰ دقیقه زمان نیاز داشت تا برای یوونتوس تاثیر گذار باشد. این بازیکن برزیلی توپ را لبه ی محوطه ی جریمه دریافت کرد، سپس کمی به عرض حرکت کرد و توپ را از گوشه ی راست بالای دروازه وارد دروازه کرد. مدت کوتاهی جنوا عقب نشینی کرده بود اما پس از آن پینامونتی توانست دروازه ی شزنی را باز کند. هیگواین و رمزی به جای رونالدو و پیانیچ وارد زمین شدند و دیبالا و ربیو جای خود را به متئودی و اولیویری دادند. یوونتوس به بازی مسلط خود ادامه داد و یکی از آخرین تلاش های تیم توسط هیگواین صورت گرفت که پرین ضربه ی او را دفع کرد.

ترکیب جنوا:

پرین، رومرو، سومائورا، مسیئلو، گیگلیون، بهرامی، کاساتا، شون، استورارو، فاویلی، پینامونتی

ترکیب یوونتوس:

شزنی، کوادرادو، د لیخت، بونوچی، دنیلو، بنتانکور، پیانیچ ( تعویض با رمزی دقیقه ۷۴)، ربیو (تعویض با متئودی دقیقه ۸۳)، برناردسکی ( تعویض با داگلاس کاستا دقیقه ۶۵)، دیبالا ( تعویض با اولیویری دقیقه ۸۳)، رونالدو ( تعویض با هیگواین دقیقه ۷۴).

بازیکنان ذخیره:

بوفون، پینسولیو، روگانی، وسلی، رمزی، متئودی، موراتوره، داگلاس کاستا، هیگواین، اولیویری