عضویت با شما شروع می شود!

خبرنگار: الناز لرکی

هیچ راه بهتری برای تجربه ی تابستان با یوونتوس وجود ندارد، فصل جدید ۲۰۲۰/۲۱ را به عنوان عضوی از یوونتوس آغاز کنید.

همچنین عضویت جدید که امروز آغاز می شود، به گونه ای طراحی شده است که حتی بیشتر از گذشته نیاز هواداران را برآورده کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – دیگر سه پروفایل وجود نخواهد داشت بلکه شش تا خواهد شد: J1897، سیاه و سفید، سیاه و سفید های باهوش، کودکان، نوجوانان و جوانان.

بیایید با انواع مختلف این عضویت بیشتر آشنا شویم: ما از منحصر به فردترین و معتبرترین آن ها شروع خواهیم کرد (J1897)، که بالاترین سطح خدمات دهی را ارائه می دهد و شامل ژاکت آدیداس خواهد بود، یک فصل کامل بهره مندی از تلویزیون اختصاصی یوونتوس در وبسایت جدید Juventus.com و اپلیکیشن جدید یوونتوس لذت خواهید برد و همچنین دسترسی به نوبت اول بلیط فروشی، رزرو شدن همه ی بازی های خانگی با نرخ ویژه و ۳۰% تخفیف برای پیراهن یووه در فصل ۲۰۲۰/۲۱٫

همچنین خبرهای خوبی برای عضویت در بخش سیاه و سفید وجود دارد. این پکیج شامل ابزار های رسمی می باشد. شش ماه استفاده از محتویات تلویزیون یوونتوس و بهره مندی از ردیف دوم بلیط فروشی با نرخی ویژه.

اما مهم تر از همه این بسته هوشمندانه تنظیم شده است و برای هواداران به گونه ای طراحی شده است که آن هایی که میخواهند از خدمات دیجیتالی استفاده کنند: یک فصل کامل استفاده از تلویزیون یوونتوس و دسترسی به رویداد ها و خدمات آنلاین.

و فضایی برای جوانان که سه نسخه از عضویت سیاه و سفید برای آن ها محفوظ می باشد: این عضویت به گروه های سنی مختلف اختصاص یافته است، یک بسته ی خوشامدگویی، خدمات و ارائه ی رویداد ها مخصوصا برای بچه ها (۰-۲ ساله)، خردسالان (۳-۱۱ ساله) و نوجوانان (۱۲-۱۶ ساله).

علاوه بر این، امسال حتی برای جوانان دسترسی به بلیط بسیار آسان تر شده است، تنها با داشتن یک همراه از بخش J1897 یا عضویت در بخش سیاه و سفید به صورت مستقیم و آنلاین می توانند بلیط تهیه کنند.

این پایان ماجرا نیست، همه ی بخش های عضویت صاحب تخفیف ویژه ای از فروشگاه رسمی آنلاین یوونتوس و فروشگاه های حضوری باشگاه، موزه ی یوونتوس، تور استادیوم، مرکز درمانی یوونتوس می باشند.

از امسال همه ی گروه های عضویت به مدت یک فصل اعتبار خواهد داشت یعنی تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۱: اعضای بخش های J1897 و سیاه و سفید که تمایل دارند عضویت خود را برای فصل بعد تمدید کنند، در چند روز آینده صاحب ۲۵% تخفیف خواهند شد.

برای کسب از اطلاعات بیشتر و عضویت به سایت زیر مراجعه فرمایید: membership.juventus.com