مصاحبه ی پس از بازی با جنوا

خبرنگار: الناز لرکی

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – مائوریتزیو ساری، مربی یوونتوس و رودریگو بنتانکور پس از پیروزی ۳-۱ بیانکونری مقابل جنوا، در نشست خبری پس از بازی نظرات خود را بازگو کردند.

رودریگو بنتانکور

“ما فوتبال زیبایی را ارائه دادیم. ما همچنان درحال پیشرفت هستیم و خیلی خوب تمرین می کنیم. ما تهاجمی تر بازی می کنیم که این همان چیزی بود که در طول هفته ساری از ما میخواست: همچنین ما باید همین کار را در بازی های بعدی انجام دهیم. من در هر بازی احساس بهتری دارم اما تلاش ما تیمی است و  ما باید با یکدیگر رشد کنیم.”

مائوریتزیو ساری

“تیم خوب عمل کرد و توپ به سرعت درحال حرکت بود. ما اغلب توپ را به سمت دروازه شوت می کردیم بدون آنکه چیزی دریافت کنیم و این نمایش بینظیر تیمی، سه گل زیبا را برای ما به ارمغان آورد. پس از ناامیدی از کسب کاپ ایتالیا به خوبی توانستیم خود را پیدا کنیم اما این تنها یک موضوع مربوط به شرایط فیزیکی بود.

پیانیچ؟ او بسیار خوب عمل کرد و عملکرد وی با تیم خوب بود و هیچ نگرانی وجود ندارد. من عملکرد ربیو را در این دوران، رو به رشد ارزیابی می کنم، کریستیانو در نیمه ی اول گلی به ثمر نرساند اما بسیار خطرناک ظاهر شده بود و این نشانه ی این است که او در شرایط خوبی به سر می برد. من او را تعویض کردم زیرا او بازیکنی است که زمان زیادی بازی کرده است اما ما پیش از بازی در این باره گفت و گو کردیم. او و دیبالا در زمین بیشتر از گذشته دنبال همدیگر می گردند و از این قضیه سود دو طرفه ای حاصل می شود، و من شاهد این ماجرا در تمرینات بوده ام و گل های زده شده توسط آن ها این مطلب را اثبات می کند.”