با توجه به ویژگی مطلق زمینه ی ملی و تعریف داده ها و زمان و مکان اعلام شده برای بازی دو تیم یووه و لیون در مرحله ی یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۱۹/۲۰، باشگاه یوونتوس تصمیم گرفته است که پول بلیط های خریداری شده توسط هواداران را در تاریخ ۱۷ مارچ ۲۰۲۰، به آن ها بازگرداند.

این بازپرداخت از روز جمعه ۳ جولای ۲۰۲۰ آغاز می شود و روش های باز پس گیری پول پرداخت شده برای بازی یوونتوس – لیون به شرح زیر می باشد:

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – ۱- هوادارانی که از وبسایت Sport.ticketone.it و یا از طریق مرکز تلفنی Ticketone بلیط خود را خریداری کرده اند، به صورت خودکار و بدون نیاز به درخواست با اعتبار همان کارت استفاده شده موقع خرید بلیط بازپرداخت به همان مبلغ انجام خواهد شد.

۲- هوادارانی که بلیط خود را از فروشگاه شرط بندی تهیه کرده اند به صفحه ی بازپرداخت بروند (www.rimborso.info) و باید روند بازپراخت بلیط خریداری شده را طی کنند. در این روش از شما خواسته می شود تا شماره ی چاپی نامه و یک کپی از بلیط را وارد کنید. توصیه می شود قبل از ارسال تصویر کیفیت آن را بررسی نمایید. ارسال بلیط از طریق پست الزامی نمی باشد. این روش به صورت آنلاین خواهد بود و فرم بازپراخت ها همراه با پیوست ها در تاریخ ۳ آگوست در TicketOne باید دریافت شود.

۳- اعضای رسمی باشگاه هواداری که بلیط تهیه کرده اند، با کلاب خود تماس برقرار کنند – که از طریق پورتال اختصاصی برای بلیط درخواست کرده بودند- تا بتوانند مبلغ تعیین شده در بلیط را بازپس بگیرند. اطلاعات بیشتر در پورتال JOFC به شما اطلاع داده می شود.

۴- هوادارانی که از طریق سرویس هواداری یوونتوس بلیط خود را تهیه کرده اند، دستورالعمل های مربوط را از طریق ایمیل دریافت خواهند کرد.

۵- برای بازپرداخت کوپن جایگاه تماشاچیان باشگاه افسانه ها، با خریداران از طریق کانال های معمولی تماس برقرار خواهد شد.

بازپرداخت برای اعتبار مجدد قیمت بلیط ارائه شده است که انتظار می رود هزینه ی خدمات و یا هزینه های اضافی که توسط ارائه دهنده ی خدمات اعمال می شود، صورت بگیرد.

این ابتکار بازپرداخت شامل خرید بلیط توسط هواداران برای بازی یووه – لیون در لیگ قهرمانان اروپا می باشد، که از طریق کانال های رسمی یوونتوس خریداری شده است.

اشتراک، بسته هایی که چندین بازی را پوشش می دهند یا پوشش خدمات دهی، ارائه می شود: در رابطه با این شرایط مقررات پیمانکاری به اجرا در می آید؛ همچنین تصمیمات رسمی درمورد مسابقات فعلی که به حالت تعلیق آمده است همچنان در حال انتظار است.

اطلاعات و ارتباطات بیشتر در وبسایت Juventus.com منتشر خواهد شد.