تمدید قرارداد تاسلی با یووه تا ۲۰۲۱!

خبرنگار: الناز لرکی

سابرینا تاسلی که متولد ۱۹۹۰ می باشد، یک سال دیگر هم کار خود را بیانکونری ادامه خواهد داد. او سال گذشته از ساسولو به یوونتوس پیوست و اکنون قراداد خود را تا سال ۲۰۲۱ تمدید کرده است.

او تیم ها ی متفاوتی را تجربه کرده است، از اولین قدم وی در تیم رجانا که توانست با این تیم یک کاپ ایتالیا بدست آورد، تا رفتن به تیم های تاوایناکو، ورونا و ساسولو؛ قطعا این تجدید تیم ها دارای اهمیت می باشد- همانگونه که وی روز به روز فداکاری و حرفه ای بودن خود را نشان داده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – پس از ورود او به یووه به جهت تکمیل تیم دروازه بان ها، او بسیار علاقه مند ظاهر شد و توانست به همراه تیم برای سومین سال متوالی عنوان قهرمانی لیگ را کسب کند.

در اولین سال حضور او در باشگاه او توانست صاحب دو مدال شود، یکی مدال قهرمانی در لیگ سری آ که قبلا به آن اشاره شده بود و دیگری مدال سوپرکاپ ایتالیا که او توانست با پیروزی تیم مقابل فیورنتینا این مدال را بدست آورد.

بغیر از موارد گفته شده، لحظه ی به یادماندنی دیگری از او به ۱۱ دسمبر ۲۰۱۹ بازمیگردد که وی اولین بار در پیراهن یووه ظاهر شد، و به تیمش برای پیروزی برابر تیم فورتیتودو متسزن کمک کرد، تا یوونتوس قهرمان کاپ ایتالیا شود.

تبریک به تو سابرینا!