ساری: “دربی روندی را دنبال نمیکند”

خبرنگار: الناز لرکی

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – در پی بازی فردا عصر یوونتوس مقابل تورینو در دربی دلا موله، آقای مائوریتزیو ساری در نشست خبری پیش از بازی شرکت کرد و درباره ی آخرین وضعیت تیم صحبت کرد.

وضعیت فعلی تیم

تیم توانایی انجام یک فوتبال خوب را دارد و افرادی هستند که می توانند در لحظه تصمیم گیری کنند و ما میتوانیم به این فاکتورها اعتماد کنیم. هرچند دربی یک بازی خاص محسوب می شود که هیچ روند خاصی را پیروی نمیکند، آن ها بسیار با انگیزه هستند. اکنون لیست بازی ها اهمیت کمی دارد زیرا هر بازی سخت خواهد بود. پس از مدت زمان طولانی استراحت، اکنون به بازی کردن بیشتر از استراحت نیاز است، درحال حاضر هیچ نشانی از خستگی در تیم وجود ندارد.

بازی پشت درهای بسته

مسابقه بدون حضور هواداران اهمیت میزبان بودن را کمتر می کند، به خصوص در لحظات سخت مسابقه. هرچند که بازی کردن در استادیوم خانگی باز هم یک مزیت محسوب میشود.

بازیکنان

برناردسکی هم از نظر فیزیکی و هم از نطر ذهنی آماده است. داگلاس کاستا بازیکنی است که لیاقت بازی از آغاز را دارد و می تواند که اینکار را انجام دهد، اما در حال حاضر او یک سلاح حیاتی برای بازی های درحال انجام می باشد.

دیبالا و کریستیانو بیشتر در تلاش هستند تا به دنبال یکدیگر بگردند و پرسرعت و نزدیک بهم بازی کنند، این کاری هست که آن ها در تمرین هم انجام می دهند. الکس ساندرو به آسانی در تمرینات حرکت می کند و من امیدوارم که او به زودی به ما ملحق شود، اینگونه بنظر می رسد که او درحال بهبودی از است. در همین حین ما باید از دنیلو و بلیز بابت در دسترس بودن آن ها تشکر کنیم.

جیجی میتواند رکورد را بشکند؟

ما پس از جلسه ی تمرینی امروز تصمیم خواهیم گرفت که جیجی برای بازی فردا بازی خواهد کرد یا خیر. او کسی است که ما همیشه  به او توجه میکنیم، او یک دروازه بان فوق العاده قدرتمند است. او پرانرژی می باشد و حتی در تمرینات کارهای غیر قابل تصوری انجام می دهد.