تورین سیاه و سفید باقی خواهد ماند!

خبرنگار: الناز لرکی

یوونتوس تیم همشهری خود را امروز عصر در استادیوم آلیانز طی رقابت های سری آ توانست ۴-۱ شکست دهد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – تنها دو دقیقه از آغاز بازی گذشته بود که دیبالا موفق به گل زنی شد، سپس خوان کوادرادو و رونالدو برای یووه گل زنی کردند و در نهایت گل به خودی تورین به معنای پیروزی قاطعانه ی بیانکونری بود.

گل بی درنگ لاجویا

یوونتوس با داشتن سه بازیکن برای انگیزه ی شخصی پا به زمین گذاشت: بونوچی ۴۰۰مین و برناردسکی ۱۰۰مین حضور خود را با پیراهن بیانکونری را تجربه کردند و بوفون به رکورد ۶۴۸مین حضور در رقابت های سری آ رسید.

اما زمان کمی برای این ماجرا وجود داشت چون یوونتوس در دقیقه ی دو بازی توانست به گل برسد: کوادرادو توپ را به دیبالا داد و او دو مدافع را از پیش رو برداشت و تور دروازه ی تورینو را به لرزه درآورد.سپس رونالدو در دقیقه ی ۱۸ بازی برای گل زنی تلاش کرد که توسط دروازه بان تورینو دفع شد.

گل زنی خوان، پنالتی بلوتی

میزبان توانست بازی را ۲-۰ کند: رونالدو توپ را به کوادرادو داد و او با یک ضربه ی زاویه دار توپ را وارد دروازه کرد. زمان باقی مانده از نیمه ی اول به خوبی سپری شد، اما تورینو به علت برخورد توپ به دست د لیخت صاحب یک پنالتی شد. بلوتی پشت توپ ایستاد و توانست دروازه ی بوفون را باز کند، بوفون در ابتدا توانست توپ را لمس کند اما توانست جلوی ورود توپ به دروازه را بگیرد.

تهدید تورینو، گل رونالدو

تورینو در نیمه ی دوم تقریبا به بازی بازگشت و در دقیقه ی۵۰ گل زنی کرد که پذیرفته نشد. بوفون ضربه ی وردی را سیو کرد و بلوتی که در موقعیت آفساید قرار داشت در ریباند به توپ ضربه زد سپس برنگوئر روی خط دروازه به توپ را لمس کرد و فقط به همین خاطر گل مردود اعلام شد.

داگلاس کاستا که به جای برناردسکی وارد زمین شده بود در تلاش برای گل زنی بود. یوونتوس توانست بازی را ۳-۱ کند وقتی که پشت محوطه ی جریمه صاحب یک ضربه ی آزاد شدند و رونالدو پشت توپ ایستاد و آن را وارد گوشه ی چپ دروازه کرد. بیانکونری چندین موقعیت دیگر بدست آورد و آن ها در شرایطی عجیب به گل چهارم دست یافتند. تنها چند دقیقه به پایان بازی مانده بود که داگلاس کاستا توپ را به درون محوطه فرستاد و دیجی توپ را وارد دروازه ی خودی کرد.

ترکیب یوونتوس

بوفون، کوادرادو، د لیخت، بونوچی، دنیلو، بنتانکور، پیانیچ ( تعویض با متئودی دقیقه ۴۹)، ربیو، برناردسکی (تعویض با داگلاس کاستا دقیقه ۵۵)، دیبالا (تعویض با هیگواین دقیقه ۸۰)، رونالدو.

بازیکنان ذخیره

شزنی، پینسیلیو، روگانی، وسلی، رمزی، متئودی، موراتوره، داگلاس، هیگواین، اولیویری.

ترکیب تورینو

سیریگو، د سیلوستری، ایتزو، لیانکو، برمر، آینا، میته، لوکیچ، برنگر، وردی، بلوتی.