میلان در سن سیرو پیروز شد

خبرنگار: الناز لرکی

میلان در یک کامبک کامل توانست یووه را ۴-۲ در سن سیرو شکست دهد. یوونتوس در نیمه ی دوم با دو گل جلو افتاد، اما ۳ گل در پنچ دقیقه بازی را به نفع میزبان تغییر داد.

نیمه ی اول بدون گل

بیانکونری در حالی پا به زمین گذاشت که دیبالا و د لیخت را بخاطر محرومیت در دسترس نداشت اما میتوانست به ساندرو پس از وقفه ی طولانی مدتش خوشامد بگوید.

پس از یک شروع آرام، یوونتوس فرمان بازی را در دست گرفت و آنها به گل زنی نزدیک شده بودند، زمانی که ضربه ی سر بونوچی روی ضربه ی آزاد برناردسکی داشت از بازی خارج می شد، رونادو ضربه ای زاویه دار و راه دور زد که خارج از زمین رفت.

ابراهیموویچ دو موقعیت داشت که توسط شزنی دفع شد، شانس گل زنی کم بود و زمان باقی مانده تا نیمه ی اول زیاد بود. هرچند که هردو تیم تلاش خود را برای گل زنی انجام دادند؛ دفع توپ دوناروما روی ضربه ی هیگواین و از آن طرف میلان هم یک موقعیت گل داشت که در آن ابراهیموویچ در آفساید بود.

ربیو، فوق العادست

یوونتوس نمیتوانست شروعی بهتر از این داشته باشد، آن ها در نیمه ی دوم توسط ربیو به گل رسیدند و بازی را به ۱-۰ تغییر دادند. بازیکن فرانسوی یک تلاش عالی از خود ارائه کرد: پس از اولین تلاش تئو هرناندز، او از خط میانی عبور کرد و توانست گل زنی کند.

رونالدو گل دوم را می زند

شش دقیقه بعد، تابلو امتیازات به نفع بیانکونری ۲ برابر می شود. یک توپ بلند برای رونالدو ارسال می شود اما یک خطا توسط مدافع میلان سبب شد که برای اولین بار رونالدو با پای چپ خود حمله کند و توپ را به درون دروازه ی دوناروما بفرستد.

۳ گل در ۵ دقیقه برای میلان

میلان توانست با ۳ گل در ۵ دقیقه بازی را به نفع خود کند. روسونری پس از گذشت یک ساعت از بازی، بخاطر برخورد توپ به دست بونوچی صاحب ضربه ی پنالتی شد: ابراهیموویچ پشت توپ ایستاد و توپ را به گوشه ی چپ دروازه ی شزنی فرستاد.

میلان پس از یک حرکت عالی بازی را به تساوی کشاند که در این حرکت شاهد شوت و گل کیسی بودیم. پیش از گل سوم، تیم میزبان رهبری را در دست گرفت و لیائو به سمت محوطه ی یووه دوید و توپ را وارد دروازه ی شزنی کرد.

روسونری امتیاز می گیرد

ساری بلافاصله سه تعویض انجام داد، هیگواین، پیانیچ و ربیو را خارج کرد وبه جای آن ها رمزی، داگلاس کاستا و متئودی را وارد زمین کرد. روگانی به ۳-۳ کردن و بازی را به تساوی کشاندن نزدیک شد اما ضربه ی سر او توسط دوناروما به بیرون فرستاده شد. اما این میلان بود که پیروزی را مال خود کرد و به گل چهارم رسید. بوناونتورا به درون محوطه وارد شد و توپ را به ربیچ داد که او هم توانست آخرین و چهارمین گل میلان را به ثمر برساند و بازی را ۴-۲ کند.

ترکیب میلان

دوناروما، کنتی، کیائر، رومانیولی، تئو هرناندز، کسیه، بن ناصر، سائلماکرس، پاکتا، ربیچ، ایراهیموویچ.

ترکیب یوونتوس

شزنی، کوادرادو، بونوچی، روگانی، دنیلو، بنتانکور، پیانیچ ( تعویض با رمزی در دقیقه ۶۹)، ربیو ( تعویض با متئودی در دقیقه ۶۹)، برناردسکی، هیگواین ( تعویض با داگلاس کاستا در دقیقه ۶۹)، کریستیانو رونالدو.

بازیکنان ذخیره

پینسولیو، بوفون، کیه لینی، رمزی، داگلاس کاستا، اکلس ساندرو، متئودی، اولیویری، موراتوره، کوکولو، ویوریونی.