۶۴۸ حضور در سری آ: بیشتر از هر شخص دیگری در تاریخ. در دربی روز شنبه، جیجی بوفون یک رکورد دیگر در دوران حرفه ای غیرقابل توصیف خود ثبت کرد.

هم تیمی های او هم با او جشن گرفتند، به همین منظور آن ها با پیراهن های ۶۴۸UFFON وارد زمین شدند. این جشن سپس در رسانه های اجتماعی دنبال شد و هم تیمی های سابق وی، رقیبان و دیگر باشگاه ها، همگی برای جشن گرفتن این مناسبت تاریخی متحد شدند.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – اما این همه چیز نیست، خود بوفون هم با پیراهنی خاص وارد زمین شد، کیت سوم تیم که با #۶۴۸UFFON همراه بود و مانند این پچ همچنان در فروشگاه آنلاین باشگاه وجود دارد.

برای هر هوادار و کلکسیونر لازم است تا این را به همراه یونیفرم اصلی و دستکش های پوشیده شده توسط جیجی، را برای خود داشته باشد. به لطف نمایشگر موجود در موزه ی یوونتوس، اکنون امکان آن وجود دارد تا همه ی اینها از نزدیک قابل دیدن باشد.

ادای احترام به کسب رکوردهای بیشمار بزرگترین دروازه بان تاریخ.

نسخه ی ۶۴۸UFFON پیراهن سوم تیم و پچ مخصوص جشن همچنان در فروشگاه آنلاین باشگاه یوونتوس قابل دسترسی می باشد (store.juventus.com).

این دو یادگاری اخیرا اضافه شدند، تا یک کالکشن بزرگتر، یک سفر تحریک آمیز به تاریخ قابل توجه بوفون اضافه شود: بزرگترین بازی ها و جام های پیروز شده به همراه یوونتوس و تیم ملی و پیراهنی که طی سال ها می پوشید… مثلا پیراهنی که در مقابل ورونا در تاریخ ۱۹ می ۲۰۱۸ به تن کرد که آخرین بازی او برای یوونتوس بود؛ سپس به مرحله ی دیگری از یک سفر خارق العاده تبدیل شد که همچنان ادامه دارد.