یوونتوس فعالیت در TikTok را آغاز می کند.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – فکر کردی که می تونی مثل رونالدو غرش کنی و بگی: “Siiiiii”؟ یا اینکه ماسک خودتو داشته باشی؟ یا شاید رقص charo تو بتونه با رقص متوئیدی رقابت کنه؟ خب حالا تو میتونی توی کانال جدید TikTok رسمی یوونتوس به ما نشون بدی که چه کاری ازت بر میاد.

با درحال حاضر بیش از ۱۰۰ میلیون هوادار در رسانه ی اجتماعی و حاضر در پلتفرم های اجتماعی: توییتر، فیس بوک، اینستاگرام، یوتیوب، اسنپ چت، لینکد این، ویبو، ویچت، دویین و توییاتیو، امروز، یوونتوس یکی دیگر را در کولکسیون خود اضافه می کند، آن هم با اعلام این خبر که باشگاه پروفایل رسمی اش را در سریع ترین پیشرفت کننده ی برنامه ی ویدیو کوتاه جهان، TikTok آغاز می کند.

تیک تاک کاربران را به ساخت ویدیوهای کوتاه با موبایل هوشمند، با ارائه ی امکاناتی همچون محدوده ی وسیعی از ابزار های آسان ویرایش و ضبط ویدیو، موزیک نمایشی، جلوه های ویژه، فیلتر و غیره، برای بارگذاری داخل یکی از فعالترین و تعاملی ترین اجتماعات آنلاین تشویق می کند.

این اپلیکیشن یکی از پردانلود ترین های جهان است که در سال ۲۰۱۸ آغاز شده و قابل دانلود در بیش از ۱۵۰ کشور و با ۷۵ زبان در هر دو سیستم عامل iOS و اندروید می باشد.

این آغاز یک قدم رو به جلوی دیگر را نشان می دهد. قدرت باشگاه در فضای مجازی اخیرا وقتی اثبات شد که یوونتوس برندی ایتالیایی با بیشترین دنبال کننده در اینستاگرام، به طور باور نکردنی با رسیدن به بیش از ۴۰ میلیون و نیم دنبال کننده خطاب شد.

مشابه ماموریت تیک تاک که خلاقیت الهام بخشی و لذت آفرینی است، یوونتوس آن را با آغاز حساب رسمی بیانکونری در پلتفرم به هوادارانش داد. حساب تیک تاک رسمی یوونتوس به حمایت کنندگان، نمای بامزه و متنوع تیم، محتوای نمایشی منحصر به فرد، پشت صحنه و دیگر چیزها را خواهد داد. با همکاری با تیک تاک، یوونتوس چالش #CIAOJUVE ساخت! با وجود یک فیلتر خاص، کاربران می توانند جشن گل زنی های قهرمانان بیانکوری شان را کپی کنند.

به یوونتوس بیش از این نزدیک شوید! امروز تیک تاک را دانلود و شروع به دنبال کردن کانال رسمی یوونتوس کنید.