ساری: “ما باید رو به جلو نگاه کنیم”

خبرنگار: الناز لرکی

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – مائوریتزیو ساری در پی رقابت فردا با آتلانتا، در استادیوم آلیانز حضور پیدا کرد و نظرات خود را درباره ی بازی و وضعیت تیم برای خبرنگاران بازگو کرد:

حریف

“این مرحله ی مهمی از فصل است. آتلانتا یک حریف واقعی است و آن ها کار خود را به خصوص در بازی های خارج از خانه، به خوبی انجام می دهند و این موضوع را آمار آن ها نشان می دهد. آن ها برای مدتی حریف بسیار سختی برای ما بوده و هستند. اکنون ما باید به هدف لیگ فکر کنیم و پس از آن به بازی با لیون. نمیتوانیم به هر آنچه که در آینده پیش می آید فکرکنیم.

آتلانتا تیم پرخاشگری می باشد که می داند چگونه مقابله کند. از نظر فیزیکی آن ها سرعتی می باشند و این بازی از همه لحاظ سخت خواهد بود. درحال حاضر تقریبا همه ی تیم ها مبارزه ی خود را در طول ۹۰ دقیقه ادامه می دهند و آنچه را که من دوست دارم ببینم سازماندهی می باشد که در لحظاتی مشخص تعیین کننده باشد.

در بازی خارج از خانه آتلانتا یک ریتم قوی و شدید را به مدت ۵۵ دقیقه ارائه می دهد اما احتمالا پس از آن نتوانند که این شدت را در مراحل پایانی حفظ کنند. من فکرمیکنم این بار ما شاهد بازی متفاوتی باشیم.”

بیانکونری

“پائولو دیبالا بی تردید یک استعداد مطلق می باشد اما با توجه به بازی ما در میلان من فکرمیکنم اگر او را در اختیار داشتیم، نتیجه ی بازی بازهم همان می شد. داگلاس کاستا یک بازیکن با اهمیت برای ما می باشد و در دورانی که هیگواین نمی باشد، داشتن یک بازیکن آماده مانند او روی نیمکت که نتیجه را تغییر دهد بسیار مهم و حیاتی بود.

الکس ساندرو ۱۰ روز نبود، درحالی که جورجو کیه لینی شرایطی متفاوت و مسیری طولانی تر داشته است و او در طی ۱۱ ماه گذشته تمرینات کمی را با تیم گذرانده است.”

وضعیت فعلی

“اگر بازی مقابل میلان زودتر برگزار می شد اولیت در پرداختن به جستجوی دلایل شکست بود اما با توجه به آنکه در مراحل پایانی فصل هستیم اولیت با آن است که تاثیر منفی روی تیم نداشته باشد. ما باید به سوی جلو نگاه کنیم. امروز پس از تمرین خواهیم دید که آیا تغییرات کمی برای بازی ایجاد شده است یا خیر.”