قرعه کشی امروز UCL

خبرنگار: سجاد عبداللهی

قرعه کشی مراحل بعد لیگ قهرمانان اروپا امروز برگزار شد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – یوونتوس باید باخت یک بر صفر در برابر لیون در بازی آخر مرحله ی یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا را (که برای هفتم آگوست در استادیوم آلیانز، ساعت ۲۱ به وقت محلی برنامه ریزی شده) جبران کند. در صورت پیروزی، بیانکونری با برنده ی بازی رئال مادرید و منچستر سیتی در مرحله ی یک چهارم تقابل خواهد کرد.

این دیدار در دوازدهم الی پانزدهم آگوست در یک بازی تک حذفی به وقوع خواهد پیوست، که مغایر با مراحل معمول رفت و برگشت می باشد، بعد از مراحل بعدی تورنومنت که به لیسبون انتقال داده شده،به شکل فرمت هشت تیم نهایی آن هم به دلیل همه گیری کووید-۱۹ خواهد بود.

تورنومنت در بیست و سوم آگوست خاتمه می یابد.

قرعه کشی امروز UCL

نایب رئیس، پاول ندود، بعد از قرعه کشی اظهار نظر کرد: “اول از همه، ما باید لیون را پشت سر بگذاریم و می دانیم که یک بازی برگشت یک هشتم بسیار سختی در پیشروی ماست. تقابل ها بسیار هیجان انگیز هستند، از یک چهارم پیش رو سخت است بتوان حریفی را انتخاب کرد، چرا که همه ی تیم ها قوی هستند. رئال و سیتی دو تیمی هستند که اشتیاق زیادی برای قهرمانی رقابت ها را دارند و به هرحال این چالشی بسیار سخت خواهد بود. حالا، به هر حال، هدف ما رفتن به پرتغال است. این فرمت جدید، با سه بازی تک حذفی، برای تمام دنیای فوتبال جالب خواهد بود، همچنین آن هم در زمانی اتفاق می افتد که معمولا فوتبال تعطیل است.”

کاپیتان، جورجیو کیلینی در حالی که در انتظار قرعه کشی بود گفت: “من خیلی خوشحال هستم که دوباره بازی در لیگ قهرمانان را آغاز می کنیم. ما بی صبرانه منتظریم تا لیگ قهرمانان را دوباره آغاز کنیم و به لیسبون برویم، اما اول ما اهداف مهمی در سری آ و سپس بازی برگشت با لیون داریم.”

در اینجا قرعه کشی کامل موجود است:

یوونتوس – لیون در برابر منچستر سیتی – رئال مادرید

بارسلونا – ناپولی در برابر چلسی – بایرن مونیخ

لایپزیش – اتلتیکو مادرید

آتالانتا – پاری سن ژرمن