اظهارنظر ها بعد مسابقه با آتالانتا

خبرنگار: سجاد عبداللهی

بازی مقابل آتالانتا با تنیجه ی تساوی ۲-۲ در استادیوم آلیانز به اتمام رسید. بازی ای که بیانکونری در برابر یک حریف سرسخت ایستاده بود اما با نمایش اتحاد و کار تیمی منجر به ایمن کردن نتیجه کردند.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – در ادامه به مصاحبه سرمربی و کاپیتان پس از بازی می پردازیم:

مائوریتزیو ساری

“امتیاز امشب عرق آور و مستحق ما بود. ما در برابر یکی از بهترین تیم های اروپا مساوی کردیم و آن یک نتیجه بسیار مهمی است. آن ها در نیمه ی دوم هم با کیفیت کار کرد، اما ما بیشتر به آتالانتا حمله کردیم، در زمانی که روی ضعف فیزیکی آنها متمرکز شده بودیم، و در بهترین لحظه گل هایی به ثمر رساندیم. بازی در میلان، ما برای مدتی طولانی به خوبی بازی کردیم و می توانستیم نتیجه بهتری برای ما رقم بخورد. نیمه اول ، نیمه سختی برای ما بود اما در نیمه ی دوم ما به خوبی از پس کار برآمدیم. رقابت اسکودتو به هیچ وجه به پایان نرسیده، همچنان ۱۸ امتیاز باقی مانده است. در مرحله بسیار حساسی از فصل هستیم، بازی ها بسیار با ارزش و سخت هستند که باید بتوان در آن ها تداوم داشت. کریستیانو؟ او نه با پاهاش بلکه با سرش هم قهرمان است. او فشاری که بر رویش وارد است را به طرزی باورنکردنی مدیریت می کند.”

اظهارنظر ها بعد مسابقه با آتالانتا

لئوناردو بونوچی

“همیشه بازی در برابر آنها دشوار بوده. تیم فداکاری خوبی انجام داد. من شخصا احساس خوبی نداشتم، اما این خیلی مهم بود که نتیجه ی بازی را به سود خود کنیم. ما امتیازی مهم را در خانه بدست آوردیم که تعقیب کنندگان را از ما دور نگه می دارد، امشب کار گروهی پیروز شد و این روحیه ای است که باید داشته باشیم. هم اکنون وقت آن است که انرژی مان را بهبود ببخشیم و درباره ی چهارشنبه فکر کنیم، چرا که ما با تیم دیگری روبه رو می شویم که خوب بازی می کند و در شرایط خوبی قرار دارد. امتیاز مهمی است، برنده اسکودتو هم با این بازی ها مشخص می شود.”