بازپرداخت برای مسابقات برگزار شده پشت درهای بسته

خبرنگار: سجاد عبداللهی

باشگاه فوتبال یوونتوس S.p.A اطلاع می دهد، با توجه به مقرراتی که برای مهار اضطراری اپیدمیولوژیک کووید ۱۹ معرفی شده و مقررات ملی و ورزشی مسئولان ملزم به برگزاری مسابقات فوتبال لیگ A TIM 2019/2020 در وزشگاه های خالی هستند.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – طبق شرایط قانونی (ماده ۸۸ ، فرمان قانونی ایتالیا ۱۷ مارس ۲۰۲۰) به عنوان چشم پوشی موردی استثنایی از توافق نامه های قراردادی این فصل برای فصل ۲۰۱۹/۲۰۲۰ می گذرد و نسبت به بخش های ذکر شده فسخ می شود، دارندگان بلیط این حق را دارند که کوپن برای ارزش درصدی مسابقاتی که از آن لذت نمی برند صادر کنند.

قابل فهم است که مسابقاتی که لذت بخش نیستند از مواردی است که بین ۸ مارس / ۲۶ مه سال  ۲۰۲۰ به حالت تعلیق در آمده است بین ۲۲ ژوئن و ۲ اوت ۲۰۲۰ در استادیوم های خالی بازی خواهد شد:
· یوونتوس – اینتر
· یوونتوس – لچه
· یوونتوس – تورینو
· یوونتوس – آتالانتا
· یوونتوس – لاتزیو
· یوونتوس – سامپدوریا
· یوونتوس – رم

انتشار کوپن

این کوپن به طور خودکار روی کیف پول الکترونیکی شخصی شما در این فصل بارگذاری می شود که دارنده گذر فصل ممکن است با استفاده از رویه هایی که مستقیماً از طریق ایمیل ارسال می شود دسترسی داشته باشد و با دارندگان گذر فصل بطور فردی تا ۱۷ ژوئیه سال ۲۰۲۰ از طریق آن ارتباط برقرار خواهد شد.

ممکن است از کوپن برای خریدبلیط ها و گذر فصل برای برنامه هایی که توسط یوونتوس در ورزشگاه آلیانز برگزار می شود استفاده شود و در موزه و تور یوونتوس در فروشگاه های رسمی یوونتوس قابل دسترس است.

اگر مقرراتی در آینده معرفی شود که ممکن است باعث شود مسابقات در طی فصل جاری ۲۰۱۹/۲۰۲۰ برای تماشاگران بازگردد، از کوپن های صادر شده می توان برای خریداری بلیط هایی که توسط کلاب قرار است به فروش برسد استفاده کرد.

دارندگان گذرهای فصل لیگ برتر یوونتوس و باشگاه افسانه ها به طور مستقیم از طریق کانال ارتباط دریافت می کنند یعنی از طریق کانال های ارتباطی اختصاصی ویژه که مخصوص آنها تنظیم شده است بهره می برند.