برابری در امیلیا

خبرنگار: الناز لرکی

با شش گل یوونتوس و ساسولو، کسب یک امتیاز برای هر دو تیم تضمین شد و بازی با نتیجه ی ۳-۳ در استادیوم ماپی به پایان رسید.

بیانکونری با دو گل پیاپی دنیلو و هیگواین پیش افتاد اما نرووردی راهی برای بازگشت و تبدیل نتیجه ی بازی به ۳-۲ پیدا کرد. الکس ساندرو آخرین گل یووه را به ثمر رساند و موفق شد یک امتیاز را برای یووه حفظ کند.

تاثیر آمریکای جنوبی

ساری خیلی ها را با صدا زدن کیه لینی و جایگزینی وی به جای بونوچی غافلگیر کرد. همچنین هیگواین هم در ترکیب تیم قرار گرفت، به همراه دیبالا که در ابتدای بازی روی نیمکت قرار داشت. یوونتوس تنها ۵ دقیقه زمان نیاز داشت تا کنترل بازی را در دست بگیرد و بازی را ۱-۰ کند، زمانیکه پیانیچ با ضربه ی کرنر توپ را به دنیلو رساند و او توپ را وارد دروازه کرد.

بازیکن برزیلی بار اول به توپ ضربه زد و توپ وارد دروازه ی کونسیلی شد. ۵ دقیقه بعد یوونتوس گل های خود را دو برابر کرده بود: بازهم پیانیچ مرد کمک رسان بود و زمانی که توپ را به صورت عمودی بالای سر هیگواین فرستاد، او توپ را تبدیل به گل کرد.

گل زنی ساسولو

پیش از آنکه ساسولو با تلاش خود دروازه ی شزنی را تهدید و او را وادار به واکنش کند، بیانکونری دروازه ی ساسولو را با ضربه ی رونالدو تهدید کرد. یک خطا در دفاع و گل زنی جوریچیچ سبب شد تا تیم میزبان قبل از نیم ساعت  اول بازی یکی از گل های خورده را جبران کند.

کامبک ساسولو و رهبری بازی

با توجه به آنکه جورجو کیه لینی تنها ۴۵ دقیقه می تواند بازی کند، دنیله روگانی از ابتدای نیمه ی دوم وارد زمین شد. ساسولو در دقیقه ی ۵۰ بازی، از روی ضربه ی آزاد و گل زنی براردی بازی را به تساوی کشاند. سپس مردان د زربی نتیجه را به نفع خود عوض کردند و ۴ دقیقه بعد پس از آنکه ضربه ی کاپوتو وارد دروازه شد نتیجه ی بازی به ۳-۲ تغییر پیدا کرد.

الکس ساندرو بازی را ۳-۳ کرد

ساری داگلاس کاستا را به جای برناردسکی وارد میدان کرد و کمی پس از آن، یوونتوس توانست در دقیقه ی ۶۴ بازی را مساوی کند. بنتانکور یک ضربه ی کرنر را به درون محوطه ارسال کرد و الکس ساندرو که در موقعیتی نزدیک قرار داشت توانست برای یووه گل زنی کند. کونسیلی توانست با یک سیو عالی ضربه ی رونالدو را مهار کند، درحالی که تنها ۱۰ دقیقه به پایان مسابقه مانده بود رمزی به جای متئودی وارد زمین شد.

رقابت نزدیک تر دنبال شد و موقعیت های پیاپی درون زمین شکل می گرفت و میزبان هم با یک دبل سیو عالی از شزنی در گل زنی ناکام ماند: پیش از آنکه الکس ساندرو توپ بوگا را به خارج از زمین بفرستد، شزنی توانست دروازه را دوباره نجات دهد وقتی که از تلاش ترائوره برای گل زنی جلوگیری کرد.

یوونتوس از کسب امتیاز زمانی اطمینان پیدا کرد که توپ بورابیا با نوک انگشتان شزنی به بالای دروازه فرستاده شد.

ترکیب ساسولو

کونسیلی، مولدور، چیریچس، پلوسو، کریاکوپولوس، مانیانلی، لوکاتلی، دوریچیچ، براردی، بوگا و کاپوتو.

ترکیب یوونتوس

شزنی، دنیلو، د لیخت، کیه لینی (تعویض با روگانی دقیقه ۴۶)، الکس ساندرو، بنتانکور، پیانیچ (تعویض با ربیو دقیقه ۵۷)، متئودی (تعویض با رمزی دقیقه ۸۱)، برناردسکی (تعویض با داگلاس کاستا دقیقه ۶۲)، هیگواین (تعویض با دیبالا دقیقه ۵۷)، رونالدو.

ذخیره

بوفون، پینسولیو، بونوچی، روگانی، دمیرال، رمزی، ربیو، موراتوره، دیبالا، داگلاس کاستا، اولیویری.