نماد ما به نماد شما

خبرنگار: سجاد عبداللهی

این امر از قدرت برند یوونتوس به وجود آمد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – این بر اساس تخیل کسانی که از نظر هنری نماد ما را تفسیر می کردند، الگوبرداری شد.

این در حالی است که برای غلبه بر رقابت شدید، به لطف هواداران رشد کرده است.

و اکنون … آماده پوشیدن است!

نوآوری یعنی: هرگز متوقف نشدن، درگیر کردن طرفداران و شرکا و تمایل مداوم به اختراع مجدد برای خودت. چه راهی بهتر برای شروع آنچه که ما را نمایان می کند یعنی نماد یوونتوس.

به همین دلیل در آوریل گذشته ما یک چالش بی سابقه ای را آغاز کردیم. دوباره به تفسیر نماد یوونتوس در روشی هنری و تخیلی پرداختیم. این یک پیشنهاد بسیار جذاب بود که شما را برانگیخت. طرفداران برای مشارکت تعداد زیادی بودند، اجازه دهید تخیالات شما در وب سایت YourIcon.Juventus.com آشکار و آزاد شود. از بین تمام پیشنهادات، که بیش از ۴۰۰۰ مورد وجود داشت، ورودی ها به “پنج مورد نهایی” محدود شد. رأی گیری که در پلتفرم اجتماعی برگزار شد، به تصمیم گیری کمک کرد. نماد برنده مشخص شد و این مفهوم زندگی بخش بود.

ابتدا، به طور واقعی در نسخه ویژه ای از پیراهن Home در eFootball PES 2020 ظاهر شد و اکنون، به صورت فیزیکی در نسخه اختصاصی پیراهن “YourIcon X Juventus”، در فروشگاه آنلاین باشگاه یوونتوس موجود است.

هواداران رسمی هواداران باشگاه یوونتوس هم اکنون میتوانند با ۱۰ درصد تخفیف از سمت کانون هواداری باشگاه یوونتوس در ایران این محصول را با ۱۰ درصد تخفیف خريد کنند. (کد پشت کارت هواداری خود را ور قسمت ووچر کد وارد کنید)

از دست ندهید!