ساری:‌ “تنها لاتزیو در ذهن ماست”

خبرنگار: سجاد عبداللهی

در سخنان مائوریتزیو ساری اهمیت بازی فردا شب کاملا به چشم می خورد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – این چیزی بود که سرمربی تیم به روزنامه نگاران دعوت شده در روز قبل از بازی در برابر بیانکوچلستی گفت.

“لاتزیو فصل خوبی داشته و ثابت کرده که تیم بسیار خوبی هست. آنها قادر به این هستند حتی بعد از یک هجوم دشوار به سمت حریف، در لحظه تیم رو مرتب کنند. ما امسال توسط آنها اذیت شده ایم.”

البته ساری می داند که باید تمرکز لازم را بر روی تیم خودش داشته باشد: “ما باید نگران استوار بودن و بازی ای با مقاومت مداوم باشیم، این چیزی است که به آن فکر می کنیم. این مهم نیست که چه کسی بازی می کند،‌ بلکه مهم کاری است که به عنوان یک تیم به انجام می رسد.”

پیشرفت اخیر

“ما با تیم هایی رو در رو شده ایم که در بهترین فرمشان بوده اند و قادر به این هستند که سازماندهی ای با سطح بسیار بالا را نگه دارند و نتایجشان هم آن را بازتاب می کند. این هم باید گفته شود که در حال حاضر خیلی از تیم ها تقلا می کنند که ۹۰ دقیقه ی بازی را سفت و سخت در دست داشته باشند. ما شاهد بسیاری از بازی های عجیبی هستیم که غیر قابل درک انجام می گیرند، آن هم نه فقط در سری آ. این برای همه دشوار است، این دوره زمانی کاملا غیر معمولی است.”

مبارزه برای اهداف

مربی اضافه کرد: “بنتانکور، دلیخت و بونوچی بعد از یک تمرین شخصی کوچک، امروز به گروه باز می گردند. کیلینی باید یک چند روزی استراحت کند، اما صرف نظر از اینکه چه کسی به میدان می رود، این مهم است که وظایف بایستی به بهترین شکل ممکن انجام شوند، به طوری که اشکالات خط دفاعی پوشش داده شود.”

“ما نباید نگران باشیم چرا که تیم عادت کرده است که برای این اهداف بجنگد و از این نظر به خوبی ضمانت می دهد، آن هم در طول ماهیت خارق العاده ی این زمان”