اظهار نظرها پس از پیروزی در مقابل لاتزیو

خبرنگار: نفیسه نیک بخت

کریستیانو رونالدو، مرد رکورد شکن و مائوریتزیو ساری افرادی بودند که پس از  پیروزی مهم در مقابل لاتزیو در استادیوم آلیانز درباره بازی صحبت کردند.

به گزارش کانون رسمی هواداران یوونتوس – سخنان سرمربی و مهاجم تیم از این قرار است:

مائوریتزیو ساری

ما چهار امتیاز را بلافاصله پس از این که به دست آوردیم از دست دادیم. بعدا می توانیم درباره هدف به دست آمده صحبت کنیم. اکنون همه بازیها دشوار هستند و ما در عرض شش روز سه بازی انجام می دهیم. بنابراین ما باید تمرکز خود را حفظ کنیم تا جبران امتیازهای از دست رفته را تضمین کنیم. کریستیانو بازیکن بسیاری تاثیرگذاری است که توانایی فوق العاده برای ریکاوری سریع بین بازیها از ویژگی های اوست. این توانایی نه فقط فیزیکی، بلکه ذهنی است. او یک قهرمان با پاهایش و همزمان یک قهرمان با ذهنش است. او عزمی بسیار راسخ دارد. من حواسم هست که اگر لازم باشد به رونالدو فرصت استراحت بدهم. اما همانطور که گفتم شرایط او عالی است و در عین حال دیبالا و هیگواین این روزها دچار برخی مشکلات شده اند.

لیگ قهرمانان اروپا؟ ما سری آ را به درستی به پایان می رسانیم و پس از آن بر لیگ قهرمانان اروپا تمرکز خواهیم کرد.

کریستیانو رونالدو

ما می دانستیم که این بازی یک مسابقه سخت است. لاتزیو یک فصل خوب را تا کنون گذرانده است. شانس بازی در ورزشگاه خانگی از آن ما بود. ما می توانستیم گل بیشتری به ثمر برسانیم، ولی بازی خوبی ارائه دادیم.

رکوردهای من؟ رکوردها همیشه مهم هستند، اما آنچه بیشتر اهمیت دارد تیم است. ما کار خارق العاده ای انجام می دهیم و مهم این است که کار را همین طور به پایان برسانیم و برنده باشیم. رکوردها در یک روند طبیعی به دست می آیند، ولی آنچه که مهم است آوردن جام قهرمانی به خانه است.