ساری: “ما باید توجه داشته باشیم”

خبرنگار: الناز لرکی

بیانکونری فردا شب در مقابل اودینزه به میدان خواهد رفت که نتیجه ای اساسی برای عاقبت اسکودتو خواهد بود. مائوریتزیو ساری در آستانه ی این بازی با خبرنگاران به گفت و گو پرداخت.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – گفته های وی به شرح زیر می باشد:

اودینزه و رقابت بر سر اسکودتو

ما به چهار امتیاز نیاز داریم، اگرچه در این لحظه پیروزی برای همه دشوار می باشد. ما احتیاج داریم که روی هر یک از بازی ها متمرکز شویم و اکنون ما باید فقط به اودینزه فکرکنیم. اودینزه یک تیم فیزیکی است و در این لحظه آن ها در وضع خوبی قرار دارند. این یک بازی سخت خواهد بود، ما باید در آماده سازی برای این بازی توجه داشته باشیم.

شراکت رونالدو-دیبالا

ما تیمی قدرتمند هستیم که دارای حاشیه هایی برای پیشرفت می باشد. من در تلاش هستم تا اشکال در همکاری دو بازیکن مانند کریستیانو و دیبالا را ببینم: آن دو، بازیکن های باورنکردنی هستند. کریستیانو واقعا احساس خوبی دارد، او توانایی بالایی برای اینکه فورا روی بازی بعدی تمرکز کند، دارد. این یک توانایی کمیاب است، او ذهنیتی قهرمان دارد.

وضعیت جدید بازیکنان

هیگواین و کیه لینی دیروز با پزشکان کار کردند. مریح دمیرال احساس بهتری دارد، ما در حال تلاش هستیم تا او را به فرم فیزیکی بالا برگردانیم. در زمان های مشخصی از فصل، روگانی شایسته ی این بود که بیشتر بازی کند و گاهی اوقات او بیش از حد مورد انتقاد قرار میگرفت. پیانیچ خوب است، در چند مسابقه ی اخیر ما با توجه به مسائل مربوط به ویژگی ها، تصمیمات مختلفی گرفتیم.

فرم ربیو

ربیو بازیکنی با خصوصیات نادر می باشد، پس از چند تغییرات بزرگ سرانجام او ریتم خود را پیدا می کند. اما این یک مسیر طبیعی است که بسیاری از بازیکنان خارجی هنگام ورود به ایتالیا از آن عبور می کنند. اکنون من او را می بینم که با یک سطح خوب شخصیتی بازی می کند.