پیروزی دیرهنگام اودینزه

خبرنگار: الناز لرکی

گل فوفانا در زمان های تلف شده سبب شد تا اودینزه در داچیا آرنا در برابر یوونتوس به برتری برسد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – ماتیاس د لیخت در نیمه اول توانست قفل دروازه ی اودینزه را باز کند اما گل های زده شده توسط نستوروفسکی و فوفانا سه امتیاز را برای این تیم به ثبت رساند.

د لیخت بن بست را می شکند

اولین موقعیت بیانکونری در دقیقه ی ۴ مسابقه بدست آمد، زمانی که رونالدو توپ را لبه ی محوطه ی جریمه دریافت، و سپس می چرخد و توپ را مستقیما در دستان موسو شلیک می کند. همچنین یوونتوس زمانی از دریافت یک گل زود هنگام نجات یافت، که دنیلو توپ را لمس نکرد و توپ به سمت عمود هدایت شد.

سپس بیانکونری دروازه را با شوت رمزی تهدید کرد که توپ او بلوکه شد و پس از آن توپ به دیبالا رسید که شوت قدرتمند او هم توسط دروازه بان متوقف شد. رونالدو از فاصله ۲۵ یاردی تلاش کرد که توپ او به فاصله ی چند اینچی به بیرون رفت.

درحالی که سه دقیقه از نیمه ی اول باقی مانده بود، یوونتوس توانست رهبری را به عهده بگیرد و این زمانی بود که توپ به ماتیاس د لیخت رسید. او سریع توپ را لمس کرد سپس توپ را وارد گوشه ی پایینی دروازه کرد.

اودینزه امتیاز را به خانه می برد

اودینزه نیمه ی دوم را با آزمایش کردن شزنی شروع کرد، زمانی که نستوروفسکی به پشت سر د لیخت رفت و مستقیما توپ را به آغوش شزنی شلیک کرد. میزبان توانست با یک ضربه ی سر قدرتمند توسط نستروفسکی بازی را ۱-۱ کند. نیم ساعت باقی مانده از زمان بازی متئودی و داگلاس کاستا به جای رمزی و برناردسکی وارد زمین شدند.

دیبالا از فاصله ی ۲۵ متری شانس خود را امتحان کرد که توسط موسو رد شد، در همین حین کوادرادو جایگزین دنیلو شد. الکس ساندرو درحالی که ۸ دقیقه به پایان مانده بود، برای گل زنی تلاش کرد اما بی ثمر بود.

بیانکونری برای بدست آوردن یک پیروزی دیرهنگام فشار وارد کرد تا بتواند کسب اسکودتو را تضمین کند اما این رقیب بیانکونری بود که توانست توسط فوفانا به گل برسد و پیروزی را مال خود کند، او در زمان های تلف شده از د لیخت عبور کرد و توپ را از زیر دستان شزنی وارد دروازه کرد.

ترکیب اودینزه (۳-۵-۲): موسو،بکائو، نویتینک، اکونگ، تر اوست، فوفانا، د پل، سما، زیگلار، اوکاکا، نستوروفسکی.

ترکیب یوونتوس (۴-۳-۳): شزنی، دنیلو (تعویض با کوادرادو دقیقه ۷۴)، روگانی، د لیخت، الکس ساندرو، رمزی (تعویض با متئودی دقیقه ۵۹)، بنتانکور، ربیو، برناردسکی (تعویض با داگلاس کاستا دقیقه ۵۹)، دیبالا، رونالدو.

بازیکنان ذخیره: بوفون، پینسولیو، کوادرادو، کوکولو، دمیرال، داگلاس کاستا، اولیویری، ووریونی، زانیماکیا.