تمرکز بر روی سمپدوریای رانیری

خبرنگار: سجاد عبداللهی

یکشنبه دو بازی مانده به آخر فصل سری آ در استادیوم آلیانز انجام می شود، جایی که یوونتوس میزبانی تقابل با سمپدوریای کلودیو رانیری را انجام می دهد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – بلوسرشیاتی، که از شکست ۲-۱ در دربی دلا لانترنا (اولین باخت بین شهری به دست رانیری در ایتالیا) باز می گردد، جایگاه چهاردهم جدول را با ۴۱ امتیاز که در ۳۵ بازی به دست آمده، در اختیار دارد. در ضمن، سمپدوریا با دور بودن از ماراسی، سه بازی از چهار بازی قبل خود را پیروز شده است.

از زمانی که لیگ دوباره آغاز شد، سمپ ۱۵ امتیاز جمع آوری کرده که این اجازه رو به آنها داده تا از منطقه ی سقوط دور شوند که با شادمانی برای پیروزی های مهم در برابر لچه، اودینزه و اسپال همراه بوده. در چهار پیروزی آخرشان، سمپ همواره در هر پیروزی سه گل را به ثمر رسانده است.

لحظه طلایی گابیادینی و بونازولی

در ماه گذشته، دو بازیکن به طور ویژه سرتیتر های مربوط به بلوسرشیاتی رو به چنگ خود در آورده اند: مانولو گابیادینی و فدریکو بونازولی. گابیادینی تا کنون ۱۱ گل به نام خودش در لیگ ثبت کرده است. بونازولی هم شش بار گلزنی کرده که چهار تا از آن ها با دخالت تیرک دروازه به ثمر رسیده. علاوه بر مهاجمان، البته درباره ی استحکامی که رانیری القا کرده  گفتنی زیاد است: به طور مثال، آلبین اکدال با ۳۲ بازی انجام داده ثابت کرده که غیر قابل تعویض است، نفر دوم هم امیل آدرو است که ۳۵ بازی انجام به نام خود ثبت کرده است.

تمرین شنبه برای بازی پیش رو برابر لاتزیو

اولین بازی

در بازی قبل این فصل، در ماراسی، یوونتوس ۲-۱ با دو تا از زیباترین گل های خارج از خانه بیانکونری پیروز شد. ضربه ی پای چپ پائولو دیبالا که به زیبایی به تور چسبید و پرواز رونالدو که توانایی او را در رسیدن به ارتفاعات باورنکردنی برای وارد کردن توپ به دروازه و غلبه کردن بر تساوی کاپراری ثابت کرد.