ساری: “ما می‌خواهیم به هدفمان برسیم”

خبرنگار: سجاد عبداللهی

یوونتوس فردا عصر در استادیوم آلیانز در هفته ۳۶ سری آ میزبان سمپدوریا خواهد بود.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – امروز، مائوریتزیو ساری برای این بازی جلسه توجیهی خود را به خبرنگاران دعوت ‌شده در استادیوم آلیانز ارائه کرد. ” فردا، ما می‌خواهیم سه امتیاز را به خانه ببریم و به هدفمان برسیم. ما باید سرراست باشیم و با عزم راسخ وارد زمین شویم. در آخرین بازی در اودینه، پس از این که کار زیادی انجام دادیم، نظم خود را از دست دادیم. ما به خاطر تمایل به حمله، بسیار از هم پاشیدیم و سردرگم شدیم. ”

سمپدوریای رانیری

“سمپدوریا تیمی است که راه و روش بازی کردن را پیدا کرده ‌است، آن‌ها قادر به سازماندهی خود در طول بازی هستند. آن‌ها پنج تا از نه بازی قبلی خود را بردند، بنابراین رویارویی با آن‌ها آسان نیست. آن‌ها ممکن است این احساس را ایجاد کنند که به خاطر موقعیت در لیگ انگیزه زیادی ندارند اما این طور نخواهد بود زیرا آن‌ها به تازگی یک دربی را از دست داده‌اند. در حال حاضر، هیچ‌کس نمی‌تواند بر ما از نظر انگیزه غلبه کند، ما هدف روشنی در ذهن داریم.”

فصل سیاه سفید ها

“من به تیم امتیاز خوبی می‌دهم، چون این سخت‌ترین فصل در تاریخ فوتبال ایتالیا است. در نتایج آخرین بازی‌ها مشکلات بسیاری برای همه تیم‌ها وجود داشته ‌است. در چنین فصل پیچیده‌ای، تیم علی‌رغم داشتن زمان کافی برای بهتر شدن، عملکرد خوبی داشته‌است.”

ساری:

 میرالم پیانیچ

“او در این فصل ۴۶ بازی انجام داده ‌است. من در دو بازی آخر به او بازی ندادم چون در مقابل تیم‌های فیزیکی انتخاب‌های متفاوتی داشتم. میرالم پیانیچ نقش زیادی در تیم دارد و در حال حاضر درد کوچکی دارد، امروز، او به تیم بازگشته است و ما فردا خواهیم دید که آیا بازی خواهد کرد یا نه.”