نظرات قهرمانان ایتالیا

خبرنگار: سجاد عبداللهی

پیروزی ۰-۲ در برابر سمپدوریا به یوونتوس نهمین عنوان قهرمانی متوالی را تقدیم کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – در پایان بازی، آقای مائوریتزیو ساری، لئوناردو بونوچی، آدرین رابیو و فدریکو برناردسکی، زننده ی گل دوم بازی، درباره ی قهرمانی بیانکونری در یک اسکودتو دیگر اظهار نظر کردند.

نظرات قهرمانان ایتالیا

مائوریتزیو ساری

“این قهرمانی طعم خاصی دارد، مشخصا از اون قدرتمندانه هاست.‌ این تیم سال هاست که برده است بنابراین هر سال دشوار تر می شود. سال خسته کننده ای و طلقت فرسایی بود. ادامه دادن جستجو برای انگیزه بعد از پیروزی زیاد، همونطور که گفتم آسون نیست. یکی از عوامل موفقیت در این سال ها عوامل باشگاه بوده اند.‌ رئیس همیشه بهت نزدیکه، مخصوصا در لحظات دشوار و حتی مدیران هم دائما حاضر هستن و به تو این اجازه رو میدن تا همه چیز رو روز به روز برنامه ریزی کنی. اکنون بیایید که از این لحظات لذت ببریم، بعد درباره ی لیگ قهرمانان فکر خواهیم کرد.”

نظرات قهرمانان ایتالیا

لئوناردو بونوچی

“ما راه جدیدی رو شروع کردیم، با یک فلسفه ی جدید. ما ادامه دادیم که هر چیزی که داشتیم رو در این سال پیچیده حتی بیرون میدان بازی بدیم. این مدت برای همه دشوار بود. ما اینو می خواستیم، ما رنج کشیدیم و هرچیزی که داشتیم آوردیم تا خودمون، باشگاه، طرفدارها و کسانی که در ماه های اخیر به ما درود گفتن و از بالا به ما نگاه می کردن رو راضی نگه داشته باشیم. سال سختی بود، اما ما ثابت کرده ایم تیمی هستیم که از مردان بزرگی ساخته شده است. حالا وقت ریکاوری انرژی و تفکر درباره ی بازی با لیون هست.”

نظرات قهرمانان ایتالیا

فدریکو برناردسکی

“ما همیشه در ذهنمون عقیده ی پیروزی لیگ رو داشته ایم. امسال سال خاصی برای همه و یقینا برای دنیای فوتبال بود. آسون نبود که این همه رنج رو ببینیم و با ذهنی بدون سازماندهی به میدان بازی برگردیم. من فکر می کنم که امشب به هدفی فضایی رسیدیم که در اولین روز سال که هم همدیگر رو ملاقات کردیم تعیین شده بود. ما همه با هم با فداکاری عرق ریختیم، ما لایق این عنوان بودیم.”

نظرات قهرمانان ایتالیا

آدرین رابیو

“من واقعا خیلی خوشحالم،‌ این قهرمانی بزرگی بود.‌ من قبلا لیگ رو در فرانسه بردم اما در اینجا کار دشوار تر می باشد. پیروزی همیشه شگفت انگیزه حتی اگه هوادارا رو از دست داده باشیم و ما امیدواریم که اونا رو هرچه زودتر دوباره ببینیم. حالا ما روی بازی های بعدی تمرکز می کنیم که مهم هستن و باید جدی گرفته بشن، تا با آمادگی بهتر به تقابل با لیون برویم.”