رونمایی از پیراهن خانگی جدید یوونتوس

خبرنگار: سجاد عبداللهی

سنت، هنر، ظرافت، برتری و نوآوری همگی با یک پیراهن، یا بهتر بگوییم اولین پیراهن رسمی یوونتوس برای فصل ۲۰۲۰/۲۱، که امروز توسط آدیداس رونمایی شد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – سنت با بازگشت نوارهای سیاه و سفید نشان داده می‌شود، که با این حال خود را به شکلی جدید و مدرن‌تر نشان می‌دهند. به این ترتیب، در اینجا اشاره‌ای به هنر معاصر وجود دارد. این خطوط راه‌راه به عنوان یک ضربه قلم‌مو بر روی جلو پیراهن و آستین‌ها طراحی شده‌اند که به کیت یک طراحی جدید و جذاب می‌دهند. این طراحی علاوه بر حفظ DNA باشگاه نشان دهنده آغاز یک دوره جدید است.

رنگ طلایی، که در سراسر کیت رایج است، مقداری ظرافت در خطوط راه‌راه، لوگوی باشگاه و جزئیات اسپانسر اضافه می‌کند. برتری توسط تکنولوژی‌های HEAT.RDY و KEEP COOL ارائه شده است ، که بازیکنان را در طول بازی خشک نگه می‌دارد، در حالی که AEROREADY – FEEL READY مزایای مشابهی برای پیراهن ماکت ارائه می دهد.

در نهایت، نوآوری به شکل آخرین تکامل لوگو می‌آید. یک نماد واحد که به تنهایی برای نشان دادن یوونتوس در جهان کافی است.

همه این ها در یک پیراهن منفرد است اما کافی نیست. ارزش دیگری هم وجود دارد که به دلیل قهرمانی و موفقیت ظهور پیدا می کند و آن پرچم ایتالیا در قالب سپر است. این برای نهمین بار پیاپی می باشد.

پیراهن جدید یوونتوس ۲۰۲۰/۲۱ برای خرید از امروز، در تمام فروشگاه‌های فیزیکی یوونتوس و همچنین در فروشگاه آنلاین رسمی موجود است.

جهت مشاهده تصاویر کلیک کنید