ماه آگوست در موزه یوونتوس

خبرنگار: سجاد عبداللهی

ماه آگوست نزدیک است و بهترین زمان برای بازدید از موزه یوونتوس است.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – درها از این طریق برای کل ماه باز خواهند شد.

۱ آگوست از ۱۰٫۳۰ صبح تا ۷٫۳۰ بعد از ظهر. تورهای مسابقه ای برنامه ریزی نشده اند. روز بعد نیز همان زمان افتتاحیه و یازده تور استادیوم برنامه ریزی شده است که این زمان حرکت آن ها می باشد: ۱۱٫۰۰ – ۱۱٫۳۰ – ۱۲٫۰۰ – ۱۲٫۳۰ – ۱۵٫۰۰ – ۱۵٫۳۰ – ۱۶٫۰۰ – ۱۶٫۳۰ – ۱۷٫۰۰ – ۱۷٫۳۰ – ۱۸:۰۰٫

طی هفته بعد، موزه روز سه شنبه تعطیل خواهد بود در حالی که در روزهای دیگر، موزه بین ۱۰.۳۰ تا ۱۹.۰۰ باز خواهد بود. تورهای استادیوم آلیانز در روزهای دوشنبه، چهارشنبه و پنجشنبه با این زمان های حرکت ۱۱:۰۰ – ۱۲٫۳۰ – ۱۴٫۴۵ – ۱۶٫۱۵ – ۱۷:۰۰ قابل دسترسی خواهد بود.

از ۸ تا ۲۳ اوت، زمان افتتاح و بسته شدن به این ترتیب خواهد بود: ۱۰٫۳۰ – ۱۹٫۳۰٫ و تورها هر روز در این زمان ها شروع می شود: ۱۱٫۰۰ – ۱۱٫۳۰ – ۱۲٫۰۰ – ۱۲٫۳۰ – ۱۵٫۰۰ – ۱۵٫۳۰ – ۱۶٫۰۰ – ۱۶٫۳۰ – ۱۷:۰۰ – ۱۷٫۳۰ – ۱۸:۰۰٫

سرانجام، از ۲۴ تا ۳۱ اوت موزه در روز سه‌شنبه تعطیل خواهد بود. در حالی که طی هفته (۲۴ ، ۲۶ ، ۲۷ ، ۲۸ و ۳۱ اوت) این موزه از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۹:۰۰ باز خواهد بود. تورهای استادیوم آلیانز از ساعت ۱۱:۰۰ – ۱۲٫۳۰ – ۱۴٫۴۵ – ۱۶٫۱۵ – ۱۷:۰۰ آغاز می شود و در آخر هفته (۲۹ و ۳۰ اوت) ۱۰٫۳۰ – ۱۹٫۳۰ و تورهای عزیمت در: ۱۱:۰۰ – ۱۱٫۳۰ – ۱۲٫۰۰ – ۱۲٫۳۰ – ۱۵٫۰۰ – ۱۵٫۳۰ – ۱۶٫۰۰ – ۱۶٫۳۰ – ۱۷٫۰۰ – ۱۷٫۳۰ – ۱۸:۰۰ انجام می شود.

در روزهای ۹ و ۲۳ اوت تور استادیوم (‏در ۱۵:۳۰) ‏منحصرا به افرادی اختصاص داده خواهد شد که مشکلات دائمی یا موقتی در راه رفتن دارند. هوادارانی که دارای یوونتوس کارت و یا سایر کارت های عضویت رسمی باشگاه یوونتوس هستند برای شرکت در این تورها باید از طریق ایمیل juventus.museum@juventus.com عمل رزرو را انجام دهند.