ساری: “فردا می خواهیم جشن بگیریم”

خبرنگار: سجاد عبداللهی

قهرمانان ایتالیا فردا غروب (۲۰:۴۵ به وقت محلی و ۲۳:۱۵ به وقت تهران) میزبان رم در استادیوم آلیانز در آخرین بازی فصل سری آ هستند.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – این فرصتی خواهد بود تا در خانه جشن گرفته شود و اسکودتو در آسمان شب بالا برده شود.

بازی فردا

“فردا چه کسی بازی می کند؟ ما آن را امروز و فردا صبح مشخص می کنیم، بر اساس اینکه چه کسی لازم است استراحت کند و چه کسی مناسب بازی است. بین فردا و جمعه در ذهنیت ها تفاوت بزرگی خواهد بود. ما بایستی ریکاوری انجام داده و تمام انرژی را به خوبی و تا آنجایی که امکان دارد بدست آوریم. فردا افرادی که مناسب بازی هستند وارد زمین می شوند و ما تلاش می کنیم تا آن را به روز جشن تبدیل کنیم. فردا غروب شاهد دو تیم بانشاط و با روحیه ای غیر مشوش خواهم بود که یک بازی زیبا ثمره ی آن خواهد بود.”

فرم بیانکونری

“بیایید ببینیم کریستیانو چه احساسی نسبت به فردا دارد، او یکی از بازیکنانیست که بیشترین تعداد بازی را در کل فصل داشته است. قابل توجه است که شاید آرون رمزی امروز به تیم بازگردد و احتمالات خوبی هم وجود دارد که او در لیگ قهرمانان هم بازی کند. دیبالا با پرسنل پزشکی خواهد بود، همه چیز دارد به خوبی پیش می رود، اما نمیدانم که او کی به تیم باز خواهد گشت.”

لحظه ی اخیر

“ما خیلی بالاتر از زمین خود در حال بازی هستیم، با سطح بهتری از مالکیت توپ و با اینکه اولین سال فعالیت من در باشگاه هست بسیار خوشحالم و می دانم که نکات زیادی برای پیشرفت کردن وجود دارد. فصل عجیبی بود، برای همه بسیار سخت و ویرانگر و چیزی بود که تا به حال با آن مواجه نشده بودیم؛ تیم ها هم ذهنی و هم فیزیکی خسته هستند. در شغلی مانند کار ما استراحتی بیست روزه ضروریست. امیدوارم که لیگ در محدوده زمانی مناسب دوباره آغاز شود تا بازیکنان و پرسنل تیم بتوانند کسب انرژی کنند.”

نظرات قهرمانان ایتالیا

سرمربی پیرلو، خوش اومدی

“سرمربی گری بازیکنی همچون پیرلو؟ من همچین چیزی را دوست خواهم داشت و فکر می کنم او از طرز بازی و ایده های فوتبالی من لذت برده است. با بازیکنان زیر ۲۳ سال او قادر خواهد بود تا بسیار خوب کار کند از آنجایی که آنها بچه هایی با کیفیت و مشتاق هستند.”