نماد

خبرنگار: سجاد عبداللهی

پیامی که به تصویر سپرده شده است. این معنای عمیقی است برای کسانی که نشانه‌ها را مطالعه می‌کنند، از کلمه آیکون: یک تصویر، یا یک لوگو که ما به طور منحصر به فرد به آن اشاره می‌کنیم.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – این تصادفی نیست که لوگوی یوونتوس نیز آیکون نامیده می‌شود.

این بخشی از هویت بصری جدید ما از ۱۶ ژانویه ۲۰۱۷، تاریخ رونمایی آن برای جهان است. با این حال، تاکنون همیشه آن را مرتبط با نام یوونتوس دیده‌اید: از امروز چیزی متفاوت وجود دارد.

امروز ما مسیری را کامل می‌کنیم که آن روز آغاز شد و ما را به عنوان یک نام تجاری جهانی هدایت کرد، نامی که بیش‌ترین بیان و بیش‌ترین نزدیکی خود را به مخاطبان سراسر جهان در فوتبال دارد.

هویت بصری جدید و برند یوونتوس به خاطر ابتکارات متعدد در سال‌های اخیر، به صورت قابل‌ مشاهده و در نتیجه با آگاهی رشد کرده‌اند و اکنون ما آماده ایم تا گام نهایی را برداریم که هدف بلند پروازانه اش شناخته شدن با یک نماد ساده است.

یک آرم یک نماد

برای چند هفته، ممکن است متوجه شده‌ باشید که ما شروع به ارائه این ایده کرده‌ایم. یوونتوس نماد است، و آیکون خلاصه ترین و کامل‌ترین نمایش از آنچه که باشگاه است به نمایندگی ۱۰۰ % از آن، بدون نیاز به کلمات بیشتر است.

لوگوی یوونتوس، یوونتوس است. این اولین بار است که از نوارهای سیاه و سفید ایجاد می‌شود و نشان‌دهنده جاه‌طلبی برای برنده شدن است، با یک خط گرافیکی که به طور ایده‌آل به ساخت آن اسکودتو می‌پردازد، که همچنین در پیراهن ما در فصل آینده نیز خواهد بود.

صحبت از پیراهن ها: عصر امروز در برابر رم، نسخه آیکون آرم در لباس یوونتوس آغاز می شود و قطعا مسیری که از ۱۶ ژانویه ۲۰۱۷ شروع شده‌ بود را تکمیل خواهد کرد.

از آن زمان به بعد، موفقیت و جاه‌طلبی برای اینکه همیشه یک قدم جلوتر در زمین و خارج از آن با توجه به فلسفه‌ای که در مفهوم “Live Ahead” آمده‌ است باشد، لوگو به یک نشان تجاری واقعی تبدیل شده‌ است که در حال حاضر یکی از شناخته‌ شده‌ ترین نشان های تجاری در جهان است.

این نام تجاری است که به لطف هویت جدید خود از سال ۲۰۱۷ توانست به شیوه‌ای متمایز در حوزه‌های مختلف ظاهر شود، در حالی که همیشه به ریشه‌های خود سازگار و وفادار بوده است. این مسیر طولانی برای نماد باشگاه اساسی بود تا معنای واقعی خود که نزدیک کردن و نشان دادن ماهیت یوونتوس است را برای همه نشان دهد.

و از این عصر، نماد ما با لباس ما یکی خواهد بود: مراحل کامل است ، آیکون لوگو است و لوگو نماد.

آیکون خوش آمدی