بیانکونر با شش گل فلورنتیا را درهم کوبید!

خبرنگار: الناز لرکی

ریتا گورینو میتواند خشنود باشد. پس از نزدیک به شش ماه از عدم حضور تیم وی در زمین، شاگردان او اولین آزمون را با موفقیت پشت سر گذاشتند.

امروز عصر، بیانکونرِ پس از ۱۶۱ روز دوری از مسابقات در دیداری دوستانه و در پشت درهای بسته مقابل فلورنتیا در پارما به میدان رفت و موفق شد که ۶-۱ پیروز زمین شود.

شایان ذکر است که آناهیتا زمانیان در ابتدای نیمه دوم به جای پدرسن وارد میدان بازی شد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – یوونتوس در نیمه ی اول با دو گل سوفیا پدرسن و باربارا بونانسی از رقیب خود پیش افتاد. آندریا استاسکوا و ماریا آلوز با شروع نیمه ی دوم به میدان آمدند و ماریا آلوز موفق به گل زنی شد، و بونانسی هم ششمین و آخرین گل یوونتوس را به ثمر رساند. همچنین فلورنتیا هم توانست از طریق سوفیا کانتوره به گل برسد.

صحبت های گورینو پس از بازی: “مطمئنا این هیجان انگیز بود زیرا دوباره شاهد حضور دختران در زمین بودم حتی با این وجود که این یک بازی دوستانه بود اما باز هم فوق العاده بود. پس از نزدیک به ۵ ماه، دیدن دختران برای اولین بار در یک بازی شور انگیز بود.

همچنین تمایل به دست یابی به بهترین شرایط در ما وجود دارد که بدیهی است تنها زمان بازی میتوان به آن رسید. مهم تر از همه با توجه به شروع فصل، که به زودی آغاز خواهد شد، ما تلاش خواهیم کرد طی ۲۰ روز آینده تا جایی که امکان دارد انرژی مصرف کنیم، زیرا باید به شرایط و سرعتی مشخص دست یابیم”.

ترکیب یوونتوس: جیولیانی ( تعویض با باشیچ ‘۳۰ و تاسلی ‘۶۱)، هیرینن، گاما (تعویض با سالوای ‘۴۶)، سمبرانت، بواتین (تعویض با جیوردانو ‘۶۱)، کاروسو، پدرسن (تعویض با زمانیان ‘۴۶)، روسوچی (تعویض با گالی ‘۴۶)، سرنویا (تعویض با ماریا آلوز ‘۴۶)، گیرلی (تعویض با استاسکوا ‘۴۶)، بونانسی.

بازیکنان ذخیره: باشیچ، تاسلی، سالوای، لندورف، جیوردانو، گالی، استاسکوا، زمانیان، ماریا آلوز.

جهت مشاهده تصاویر این بازی کلیک کنید.