سخنان سرمربی بعد از جشن قهرمانی

خبرنگار: سجاد عبداللهی

 آقای ساری شکست امشب در برابر رم را فراموش کرد و لذت مراسم جایزه و تحویل جام را چشید. اکنون، وقت این است که درباره ی رویداد بزرگ جمعه یعنی بازگشت لیگ قهرمانان فکر کنیم.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – او توضیح می دهد:

“انرژی فیزیکی می تواند به سرعت بهبود یابد، روحیه و اضطراب باید فورا باز تضمین شود به خاطر اینکه همه چیزمان را باید در تقابل با لیون بدهیم. داشتن یک ذره ترس برایمان خوب خواهد بود. ما بعد از پیروزی در برابر لاتزیو افتی ناخودآگاه و اجتناب ناپذیر داشتیم. بنابراین، ما باید حریف را دست بالا بگیریم همچنین شروع از نتیجه ی ۰-۱، در چنین زمانی، بسیار سخت است.”

“قبول دارم که بازی جمعه به ما انگیزه ی عالی ای می دهد و اینکه ما با طرز فکری کاملا متفاوت وارد زمین بازی خواهیم شد. ما این روزا باید خوب باشیم تا مدیریت اینکه چه کسی به ما اعتبار بیشتری می دهد را به عهده بگیریم. دیبالا؟‌ اون داره خوب پیش می رود و فردا به زمین بازی بر می گردد.”

“سوال معمول باقی می ماند. آیا این بهتر است که بعد از صرف کردن بسیاری انرژی در یک زمان کوتاه برسیم، یا اینکه تازه سازی کنیم اما دیگه عادت به انجام یک بازی واقعی نداشته باشیم؟ همه ی این ها منتشر نمیشه و ما فقط پاسخ را جمعه خواهیم داشت.”

“او سپس با این جمله به پایان رساند: در یووه، شرایطی برای خوب کار کردن وجود دارد. ما باید بخاطر کاری که امسال انجام داده ایم بسیار خوشحال باشیم، سالی که کاملا غیر عادی بوده است. فصلی بود که قوی ترین هم می توانست بازنده باشد.”