تمرکز، عزم و اشتیاق عنصرهای کلیدی هستن که امروز وقتی که مائوریتزیو ساری و لئوناردو بونوچی بر روی صحنه حاضر شدند، بر روی آن تاکید کردند.

سرمربی و بازیکن یووه درحالی که در استادیوم آلیانز حاضر شده بودند، درباره ی آنچه که یوونتوس نیاز دارد تا بازی ۱-۰ را جبران کند، صحبت کردند.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – سخنان این دو به شرح زیر می باشد:

ساری: “به یک عملکرد عالی نیاز است”

“فردا مسابقه ای خواهد بود که ما به ذهنی باز نیاز داریم. یک عملکرد عالی لازم است، لیون بسیار رشد یافته است و به یک تیم دفاعی مستحکم تبدیل شده است. هیگواین و پیانیچ؟ هردوی آن ها بازیکنانی در حال ترقی می باشند. رونالدو به شیوه ی صحیحی تمرین می کند، دیروز او یک گل فوق العاده در تمرینات به ثمر رساند. او بازی ها زیادی را در زمان کوتاه انجام داده است، او کمی استراحت کرد و اکنون او با قدرت و شدت تمرین می کند.

ما تلاش خواهیم کرد که تا فردا صبح دیبالا را بهبود ببخشیم، در این لحظه او همچنان با کادر پزشکی در حال تمرین می باشد. به احتمال زیاد کوادرادو از ابتدا درون زمین حضور داشته باشد، باید دید که آیا در خط دفاعی است یا در موقعیتی هجومی تر.

بازی کردن بدون هواداران، حتی فردا، خوشایند نخواهد بود. لیگ قهرمان اروپا، مهم ترین رقابت در دنیا، حتی به آن بیشتر نیاز دارد. امیدواریم که به زودی شرایط مناسبی برقرار شود تا هواداران بتوانند بازگردند.

لیون با شدت و کارایی دفاع می کند و واقعا به خوبی ضد حمله می کنند. نتیجه  ی بازی در دور رفت به آن ها این اجازه را می دهد تا آن ها باتوجه به ویژگی های خود بازی را تنظیم کنند. این یک بازی دشوار خواهد بود اما یک بازی غیرممکن نیست.

ما خوشحالیم که احتمالا سخت ترین سری آ تاریخ را بدست آوردیم. اکنون این عالی خواهد بود اگر به پرتغال راه یابیم و در جمع ۸ تیم پایانی باشیم. این به معنی ورود به دنیای نخبگان است.”

بونوچی: “ما باید ۱۰۰% خود را بدهیم”

“همه ی ما با یک کلمه، یک حرکت، تزریق انرژی مثبت، میتوانیم چگونگی بازی را مشخص کنیم. تمرکز بر روی این بازی و بر روی تمایل به تغییر نتیجه ی بازی می باشد؛ ما تنها باید به خودمان نگاه کنیم. تیم یووه پس از قرنطینه چیزهای خوبی را از خود نشان داده است. این هفته ما به اندازه کافی خوش شانس بودیم که خیلی خوب تمرین کنیم. فردا ما باید به عنوان یک تیم بازی کنیم و از ۱۱۰% خود مایه بگذاریم. بازی کردن بدون هواداران، زیبا نخواهد بود و ما نیاز داریم تا بر روی رفتن به لیسبون بیشتر تمرکز کنیم.”