یووه با نتیجه ی ۲-۱ در برابر لیون در شب جمعه به برتری رسید، اما متاسفانه به خاطر قانون گل زده از چمپیونز لیگ کنار گذاشته می شود. بازی در مجموع رفت و برگشت ۲-۲ به پایان رسید.

داستان دو پنالتی: اول دیپای

با شروع بازی یوونتوس صاحب دو موقعیت شد که هردو آفساید گرفته شدند پس از آن لیون درحال حمله کردن بود. پیش از آنکه برای لیون پنالتی گرفته شود، در دقیقه ۹ بازی شزنی توانست ضربه ی آئوار را با نوک انگشتان خود دفع کند. دیپای پشت ضربه پنالتی ایستاد و با یک ضربه ی چیپ توپ را وارد دروازه و لیون را ۱-۰ پیش انداخت. برناردسکی یک شوت راه دور زد که بلوکه شد، و ضربه ی سر رونالدو از فاصله ی ۹ یاردی هم به خارج از زمین رفت.

دوم رونالدو

در دقیقه ی ۳۷، آنتونی لوپز تنها شخصی بود که برای دفع ضربه ی سر هیگواین وارد عمل شد. تیم لیون دقایقی بعد هم توانست جلوی شوت رونالدو را بگیرد و دروازه بان با یک دست توپ را از چهارچوب دروازه دور کرد. یووه به حملات خود ادامه داد و در دقیقه ی ۴۳  پس از برخود توپ به دست دیپای، صاحب یک ضربه ی پنالتی شد. رونالدو پشت توپ ایستاد و با یک ضربه ی بدون نقص توپ را وارد دروازه ی لوپز کرد و پس از آن تیم ها برای استراحت رفتند.

شلیک های رونالدو کافی نیست

در نیمه ی دوم شاهد حضور هر دو تیم در حاشیه بودیم، زیرا آنها میدانستند که چه چیزی در معرض خطر قرار دارد،و هر دو تیم نامرتب بازی می کردند. با این حال، این یووه بود که از روی شوت خارج از محوطه ی رونالدو به گل دوم رسید و بازی را به نتیجه ی ۲-۱ تغییر داد (۲-۳ در مجموع). رمزی، دیبالا و دنیلو وارد زمین شدند. همچنین ضربه ی سر رونالدو با فاصله ی کمی به خارج از زمین رفت. لیون در حال تلاش برای رسیدن به گل تساوی بود اما هربار بیانکونری در برابر آنها دفاع می کرد. دیبالا نتوانست بازی را ادامه دهد و به دلیل مصدومیت در دقیقه ۸۴ بازی از زمین بیرون رفت. یوونتوس با تمام توان خود سعی کرد که گل دقیقه ی آخر را بزند اما متاسفانه چنین نشد.

ترکیب یوونتوس: شزنی، کوادرادو (تعویض با دنیلو دقیقه ی۷۰)، بونوچی، د لیخت، الکس ساندرو، بنتانکور، پیانیچ (تعویض با رمزی دقیقه ی ۶۲)، برناردسکی (تعویض با دیبالا دقیقه ی ۷۰ و با اولیویری ۸۴)، هیگواین، رونالدو.

نیمکت یونتوس: پینسولیو، بوفون، کیه لینی، رمزی، دیبالا، دنیلو، متتئودی، روگانی، دمیرال، اولیویری، موراتوره.

ترکیب لیون: لوپز، دینایر، مارسلو، مارکال، دوبیوس، کاکرت، گیمارش، آئوار، کرنت، ممفیس، اکامبی، دیپای.

جهت مشاهده تصاویر بازی کلیک کنید!