آنیلی: “ما درمورد فصل تامل خواهیم کرد”

خبرنگار: الناز لرکی

رئیس آنیلی پس از پایان مسابقه به مقابل میکروفون ایستاد و برای حذف از لیگ قهرمانان اروپا ابراز نا امیدی کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – آنیلی با افتخار نهمین قهرمانی پیاپی لیگ را که به تازگی کسب کرده است یادآوری کرده و متمرکز بر روی چالش های فصل بعد می باشد.

“بالانس امسال تلخ است. این یک فصل دشوار بود که با کسب نهمین قهرمانی نتیجه ی خوبی را حاصل شدیم. ساری از پایین ترین دسته به صدر ایتالیا صعود کرد و یک صفحه ی تاریخی را در فوتبال ایتالیا نوشت.

با توجه به لیگ قهرمانان اروپا، قبلا این یک رویا بود اما اکنون یک هدف است و اینگونه خارج شدن از آن برای ما، بازیکنان و هواداران نا امیدکننده است. یوونتوس هرسال را با اهداف زیادی آغاز می کند و این باید مایه ی افتخار باشد؛ زیرا ما بهرین بازیکنان و بهترین بازیکن تاریخ چمپیونز لیگ یعنی رونالدو را داریم، که او ستون یوونتوس است.

اکنون چند روز زمان خواهد برد، ما ارزیابی کل فصل را انجام خواهیم داد تا فصل بعدی را دوباره با اشتیاق آغاز کنیم: قهرمانی بدون تحرک بدست نمی آید، همه ی آنها داستان متفاوتی دارند و ما هرسال را با امتیاز صفر شروع می کنیم.

امسال خیلی تغییر کرده ایم و این میتوانست منجر به مشکلاتی شود اما ما با کسب نهمین قهرمانی بر آنها غلبه کردیم. حتی گفتن “نه قهرمانی” پیاپی هم سخت می باشد و ما باید به آن افتخار کنیم. چند روز پیش، من ندود، پاراتیچی و چروبینی را تحسین کردم و  من ادای احترام خود را به این تیم مدیریتی، که اهداف ما را ادامه می دهند، تکرار میکنم.

امشب نا امیدی وجود داشت زیرا ما یک حریف مقرون به صرفه مسابقه داشتیم، اما نباید با یک بازی کل فصل مورد قضاوت قرار بگیرد. در عوض ما به یک آنالیز شفاف نیاز داریم؛ دانستن اینکه در طی چند هفته ما از ابتدا  و با همان اشتیاق و تمایل به پیروزی آغاز کنیم چیزی است که باشگاه همیشه داشته است.”