نظرات پس از بازی یووه – لیون

خبرنگار: الناز لرکی

در پایان مسابقه، درمیان بیانکونری تلخی وجود داشت. پیروزی ۲-۱ برابر لیون، کافی نبود تا تیم بتواند سفر خود را در لیگ قهرمانان اروپا تا لیسبون ادامه دهد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – نظرات مائوریتزیو ساری و دیگر بازیکنان به شرح زیر می باشد:

مائوریتزیو ساری

“امشب ما عالی بازی کردیم، پنالتی میتوانست ذهن ما را درگیر کند اما ما بازی را به تساوی کشاندیم و رهبری بازی را در دست گرفتیم و پس از ۲-۱، ما شانس گل های سوم و چهارم هم داشتیم. اگر من از نظر اخلاقی ناراحت نبودم، از عملکرد امشب راضی و شاد می شدم؛ زیرا ما انرژی زیادی مصرف کردیم و تیم با شخصیت پاسخ داد و نشان داد که آن ها طی چند روز گذشته بهبود یافته اند. لیون هفته ی گذشته در ۱۲۰ دقیقه برابر psg، به اندازه ی امشب دچار مشکل نشده بود. با تمام اتفاقاتی که رخ داده است، رسیدن به صدر در این لحظه کار آسانی نبود اما در هر صورت من فکرمیکنم که تیم امشب خوب جواب داده بود.”

لئوناردو بونوچی

“این یک نا امیدی است. ما انتظار چنین بازی را داشتیم، ما از روی ضربه ی پنالتی یک گل دریافت کردیم سپس ما آن را وارونه و موقعیت های زیادی را خلق کردیم اما فوتبال چنین است؛ گاهی وقت ها شما آنچه را که کاشتید، درو نمی کنید. امشب ما همه چیز دادیم، ما باید بهتر از بازی در لیون در بازی رفت، عمل می کردیم. ما نشان دادیم که شرایط آنجاست، ما ۵ موقعیت گل مسلم داشتیم اما ما باید بخاطر رفتن به مرحله ی بعد به آن ها تبریک بگوییم. این یک فصل غیرمعمول بود. هدف اصلی قهرمانی در لیگ بود که ما این کار را کردیم و ما میدانستیم که در لیگ قهرمانان اروپا ممکن است هرچیزی رخ دهد و ما باید همه چیز بدهیم تا بتوانیم به لیسبون راه یابیم. ما بهرین خود را ارائه دادیم اما موفق نشدیم.”

میرالم پیانیچ

“ما واقعا میخواستیم که این را تغییر دهیم. ما بازی را بد شروع کردیم، یک پنالتی دادیم، اما دوباره به بازی برگشتیم و خیلی متاسف هستیم که نتوانستیم صعود کنیم. ما تاوان بازی رفت را دادیم، جایی که خوب بازی نکرده بودیم و این یک ناامیدی بزرگ است چون این باشگاه باید آرزوهای بیشتری در لیگ اروپا داشته باشد. ما نباید بخاطر کاری که انجام دادیم تحقیر شویم زیرا پیروزی آسان نیست در سال های اخیر اینگونه بنظر می رسید اما مطمئنا در لیگ قهرمانان اروپا، این تیم میتواند و باید تلاش کند تا پیروز شود. به هر حال، من اطمینان دارم که این تیم به خوبی ادامه خواهد داد.”

ماتیاس د لیخت

“من واقعا متاسفم که نتوانستیم جواز حضور به مرحله ی بعد را بدست بیاوریم. ما قوی تر از لیون هستیم، اما در هر دو بازی با مشکلاتی رو به رو شدیم. ما امروز خیلی خوب بازی کردیم، اما قبول پنالتی پس از تنها ۱۲ دقیقه سخت می باشد. ما خوشحال هستیم که اسکودتو را کسب کردیم اما بخاطر باخت در کوپا ایتالیا و شکست در برابر لیون مایوس هستیم.”