رومئو آگرستی و جیانلوکا مومبلانو کارشناسان نقل و انتقالات در مورد بازار نقل و انتقالات بیانكونری دیدگاه های بسیاری ارائه دادند.

این دو در گفت و گویی در مورد برخی از بازیکنانی که باشگاه در هفته ‌های آینده به دنبال آن‌ها خواهد بود به نقد پرداختند.

به گزارش کانون هواداران رسمی باشگاه یوونتوس – آگرستی تأیید کرد که علی رغم علاقه آ اس رم، لئوناردو بونوچی تابستان امسال باشگاه را ترک نخواهد کرد.

مومبلانو گزارش داد که انتظار نمی‌رود که سمت دستیاری پیرلو به روبرتو بارونیو برسد و نام آورلیو آندریازولی با تجربه در این عنوان بیشتر شنیده شده است.

مومبلانو همچنین تایید کرد که با وجود ارتباط با ایسکو بازیکن میانی رئال مادرید، یووه از قیمت بالای وی آگاه است و در حال حاضر از به خدمت گرفتن وی صرفنظر کرده اند.

به گفته آگرستی، اکنون اولویت یوونتوس تصمیم برای فروش گونزالو ایگواین و سامی خدیرا است که انتظار می‌رود هر دو در هفته‌های آینده یووه را ترک کنند.

یووه همچنین پیشنهاد رسمی برای مانوئل لوکاتلی ارائه کرده ‌است، اما مومبلانو می‌گوید که این پیشنهاد بسیار پایین بوده و پیش از ورود پیرلو ارائه شده ‌است.

شک و تردید هایی بر سر آینده کریستیانو رونالدو در تورین به وجود آمده ‌است، اما مومبلانو معتقد است که او اکنون ۱۰۰ درصد از بازیکنان یووه است و حتی قبل از امضای قرارداد با پیرلو، این خبر توسط آندره آ آنیلی رئیس باشگاه مستقیما به وی اطلاع داده شده ‌است.

مومبلانو همچنین عنوان کرد که لوئیس آلبرتو، بازیکن میانی لاتزیو در فهرست خرید پیرلو قرار دارد؛ چرا که بیانکونری به دنبال امضای قرارداد با بازیکنانی است که بتوانند برای خط حمله فرصت ایجاد کنند.