متشکریم بلیز

خبرنگار: سجاد عبداللهی

هافبک فرانسوی پس از سه سال و پنج قهرمانی که در این باشگاه به دست آورد یوونتوس را ترک کرد.

به گزارش باشگاه طرفداران رسمی یوونتوس – او با ما جنگید قلب خود را در هر بازی به ما هدید کرد. فشار مداوم بر روی حریفان و خراب کردن بازی آنها را بر عهده داشت.

بعد از سه سال و پنج عنوان قهرمانی (سه اسکودتو، یک کوپا ایتالیا و یک سوپر جام ایتالیا)، بلیز متئودی و یوونتوس با فسخ قرارداد از یکدیگر خداحافظی کردند.

بازیکن میانی و برنده جام جهانی ۲۰۱۸ با فرانسه در کشور روسیه، DNA برنده ای داشت که او بارها آن را با پاریس سن ژرمن، تیمی که قبل از انتقال به تورین در تابستان ۲۰۱۷ برای آن بازی کرده بود نشان داده بود.

متئودی ۹۸ بازی را در سری آ و از زمان ورودش به یوونتوس انجام داد و به جز پائولو دیبالا (‏۱۳۴)‏، هیچ بازیکنی در تمام رقابت‌ها بیش از او ظاهر نشد و ۱۳۳ بار برای بیانکونری به میدان رفت.

در ادامه عکس هایی از ماجراجویی متویدی با یوونتوس را مشاهده می کنیم.

“چارو” که به خاطر جشن کرکس مانند به گرمی شناخته شده ‌است از ۲۰۱۷/۱۸ تا امروز در همه رقابت ها ۲۱۰ تکل موفق، ۱۱۴ قطع توپ، ۸ گل و پنج پاس گل را داشته است.

اولین بازی از ۱۳۳ بازی او برای یوونتوس به ۱۹ آگوست ۲۰۱۷ در بازی ۳-۰ خانگی برابر کالیاری باز می گردد. اولین گل او چهار ماه بعد در بلونیا با ضربه‌ای که از میرانته عبور کرد به ثمر رسید. مهم‌تر از همه، آنچه او در خط میانی انجام می‌داد این بود که تفاوت ایجاد می کرد و به خاطر عزم راسخ او برای پیروزی و توانایی او برای تسلیم نشدن او را به بازیکنی تبدیل کرد که طرفداران یوونتوس او را بسیار دوست می‌داشتند.

به خاطر تمام این ویژگی‌ها و به خاطر تعهد بزرگی که او همیشه به ما داشته، از او تشکر می‌کنیم.

بلیز کسی است که همیشه در قلب ما خواهد بود و ما برای او بهترین ها را برای آینده آرزو می کنیم.

مرسی بلیز