داستان عکس ها | لحظات شروع دوباره

خبرنگار: سجاد عبداللهی

وقفه ای طولانی رخ داده بود.

به گزارش باشگاه طرفداران رسمی یوونتوس – در پایان این وفقه، لحظه ی بازگشت یوونتوس به زمین فوتبال فرا رسید. تابستان به شدت سخت و بی مانندی بود که بیانکونری را به سمت یک اسکودتو و یک فینال کوپا ایتالیا به همراه لحظات مهیج و چالش برانگیز فراوان هدایت کرد.

یک چیز کاملا مشخص است آن هم اینکه اینکه فراموش کردن این تابستان کار دشواری خواهد بود و در مدتی که در انتظار آمادگی بدنی برای فصل ۲۰/۲۱ هستیم، زمان مناسبی است که به گذشته بازگردیم و این پنج لحظه ی کلیدی شروع دوباره را بررسی و بازتاب دهیم.

سرنوشت جام در لحظات پنالتی

نظرات قهرمانان ایتالیا

یوونتوس میلان را در مجموع نتیجه های ۱-۱ بازی رفت در سن سیرو که ماه ها پیش انجام شد و ۰-۰ بازی برگشت در استادیوم آلیانز شکست داد. چند روز بعد، دوباره تساوی ۰-۰ دیگر در فینال در رم اتفاق افتاد. بازی به ضربات پنالتی کشیده شد تا مشخص شود کوپا ایتالیا، اولین رقابت تابستان به قهرمانی ناپولی می انجامد.

پائولو، خورشیدی بیرون آمده از میان ابرها

نظرات قهرمانان ایتالیا

زیباترین ماسک دیبالا. در میان ماه های ژوئن و جولای، پائولو دیبالا عملکردی خارق العاده و گل های اساسی از خود به نمایش گذاشت اما مهمترین آنها در برابر بولونیا در ۲۲ جولای به ثمر رسید. اولین گل بعد از ماجرای کرونا، گلی بزرگ هم برای خودش و هم برای یوونتوس.

جیجی بوفون ۶۴۸ تمام نشدنی

نظرات قهرمانان ایتالیا

بازی یووه – تورینو در ۴ جولای، بازی خاصی بود چرا که در این دربی افسانه ی یوونتوس، جیانلوئیجی بوفون از #UN1CO به #۶۴۸UFFON تبدیل شد. جیجی عنوان بازیکنی با بیشترین تعداد بازی در طول تاریخ سری آ به دست آورد و همچنان به بازی های این افسانه در تاریخ یوونتوس افزوده می شود.

رونالدو ، مرد رکوردزن

نظرات قهرمانان ایتالیا

کریستیانو رونالدو ۳۱ گل در سری آ به ثمر رسانده است. در تاریخ یوونتوس، تنها فلیس بورل عملکرد بهتری در تک فصل سری آ داشته است (۳۲ گل در فصل ۱۹۳۳/۳۴). اگرچه بورل از نظر مجموع گل های زده با CR7 برابری می کند. در همه ی رقابت ها،‌ این پرتغالی ۳۷ بار تور دروازه را لرزانده است.

سمفونی نهم

نظرات قهرمانان ایتالیا

با گل های رونالدو و فدریکو برناردسکی، در ۲۶ جولای، یووه سمپدوریا را ۲-۰ شکست می دهد و تاج  قهرمانی ایتالیا را بر سر می گذارد. یک رکورد بی نظیر در طول تاریخ پنج لیگ بزرگ اروپایی.