تمرکز بر روی فصل جدید سری آ بانوان

خبرنگار: سجاد عبداللهی

اولین تاریخی که به رنگ قرمز در تقویم در آمد بدون شک بیست و دوم آگوست است. روزی که در ساعت ۱۷:۴۵ دقیقه آن فصل ۲۰۲۰/۲۱ سری آ برای بانوان یوونتوس در برابر ورونا آغاز خواهد شد.

به گزارش باشگاه طرفداران رسمی یوونتوس – یووه بلافاصله در برابر آسیا براگونزی بازیکن قرضی و مستعد خود در ورونا قرار می گیرد. کسی که فصل قبل در ترکیب تیم بود و بهترین عملکرد او، هتریک در کوپا ایتالیا در برابر کیه وو بود.

دیگر حریفان

همانند ورونا، بازی های زیادی وجود دارند که بیانكونر با حریفان آشنا رو در رو می شود. اولین بازی خانگی در دومین بازی لیگ در برابر بانوان امپولی خواهد بود که چهار بازیکن بیانكونر را در اختیار گرفته اند: بندتا گلینا، ملیسا بلوچی‌، مارگریتا برشیچ و مارتینا تونیولو که توسط آلساندرو اسپونیا هدایت می‌شوند که برای دو سال سرمربی تیم زیر ۱۹ سال بانوان یوونتوس بود. بازی های ششم، هفتم و هشتم یوونتوس در برابر ساسولوی مارتینا لنزینی، پینک باری لودوویکا سیلیونی و فلورنتینای فدریکا آنگیلری می باشد.

بازی بزرگ

ماه‌ اکتبر، اولین نبرد های بزرگ به وقوع می پیوندند. چهارم اکتبر در هفته چهارم، بانوان یوونتوس به مصاف میلان می روند و در هفته بعدی هم بیانكونر با فیورنتینا رو در رو می شود. در همین حال، در دو بازی پایانی ما اول مقابل رم و سپس مقابل اینتر صف آرایی خواهیم کرد.

اولین دفعات

امسال شاگردان سرمربی ریتا گوآرینو به مصاف دو تیمی می روند که هرگز با آنها رو در رو نشده اند. آکادمی‌ تازه پیشرفت کرده ی سن مارینو و ناپولی. بیانكونر در بازی سوم به مصاف سن مارینو می رود در حالی که بازی در برابر ناپولی در هفته نهم انجام می شود.