آمار مسابقه / بانوان ورونا – یوونتوس

خبرنگار: الناز لرکی

۴ بازی در چهارچوب رقابت های سری آ میان بانوان یوونتوس و ورونا انجام شده است، و هر این ۴ بازی با پیروزی بیانکونر و ۱۵ گل به ثمر رسیده و تنها یک گل دریافتی به پایان رسیده است.

تیم یوونتوس همیشه در اولین بازی خود در سری آ پیروز شده است، ۳ پیروزی از سه بازی انجام شده و ۱۱ گل زده و تنها یک گل خورده، آمار بیانکونر در این بازی ها می باشد.

به گزارش باشگاه طرفداران رسمی یوونتوس – یوونتوس پیش از این هم در اولین هفته ی سری آ با تیمی از ورونا رو به رو شده است: کیه وو ورنا، که در سپتمبر ۲۰۱۸ در خانه با نتیجه ی ۶ – ۰ بازی را واگذار کرد.

یوونتوس اولین بازی خارج از خانه ی خود را در هفته ی اول، در فصل ۲۰/۲۱ انجام خواهد داد، پیش از این یوونتوس دو بازی خانگی را در هفته ی اول فصل های ۱۸/۱۹ و ۱۹/۲۰ تجربه کرده بود. همچنین اولین بازی آن ها در سپتمبر ۲۰۱۷ انجام شد.

تیم ورونا در هر دو بازی خود در اولین روز از رقابت های سری آ به تساوی ۲ – ۲ دست یافته است: آخرین بازی آن ها در هفته ی اول ( فصل ۲۰۱۹ / ۲۰ ) در برابر اینتر انجام شد و پیش از آن ( در فصل ۲۰۱۸ / ۱۹ ) در برابر فلورنتیا به تساوی رسیده بودند.

باربارا بونانسی و کریستیانا گیرلی ( که هر کدام سه گل به ثمر رسانده اند) گل زن ترین بازیکنان یوونتوس در اولین روز رقابت های سری آ می باشند.

در میان بازیکنانی که در حال حاضر در سری آ حضور دارند، کریستیانا گیرلی تنها بازیکنی است که توانسته حداقل ۱۰گل را در اولین روز از رقابتهای سری آ در ده فصل گذشته به ثمر برساند، یک هتریک و دو دبل از وی در این دوره ی زمانی به ثبت رسیده است.

آسیا براگونزی، که اکنون در ورونا حضور دارد، جوان ترین بازیکنی بود که در فصل پیش حداقل یکبار با پیراهن بیانکونری به میدان رفت و تنها بازیکن بیانکونر بود که پس از تاریخ ۱/۱/۲۰۰۱ متولد شده و در فصل پیش به میدان رفته است.