این اولین استراحت فوتبالی برای بازی های ملی در فصل ۲۰۲۰/۲۱ می باشد و ۹ بازیکن یوونتوس توسط کشورهای خود فراخوانده شده اند تا در بازی های لیگ ملت های اروپا که از این هفته آغاز می شود، شرکت کنند (ساعت شروع برگزاری همه ی بازی ها ساعت ۲۰:۴۵ به وقت اروپای مرکزی می باشد).

دمیرال با تیم ملی ترکیه در اولین روز مسابقات بازی می کند، که روز پنجشنبه ۴ سپتمبر (۱۳ شهریور) در سیواس مقابل تیم ملی مجارستان خواهد بود. پس از آن، ایتالیا روز جمعه در فلورانس با بوسنی و هرزگوین بازی خواهد کرد که از جمله بازیکنان بیانکونری دعوت شده توسط روبرتو مانچینی میتوان به فدریکو برناردسکی، لئوناردو بونوجی، جورجو کیه لینی و لوکا پلگرینی اشاره کرد.

به گزارش باشگاه طرفداران رسمی یوونتوس – در همان شب و در بازی همزمان شزنی با تیم ملی لهستان به مصاف نایب قهرمان دوره ی قبل، یعنی تیم ملی هلند در شهر آمستردام خواهد رفت. شنبه شب سوئد در استکهلم مقابل قهرمان جهان یعنی تیم ملی فرانسه در دربی بیانکونری به زمین می رود، که این دو تیم ربیو و کووسکی را در اختیار خواهند داشت. در مکانی دیگر در شهر پورتو تیم ملی پرتغال، قهرمان افتتاحیه ی لیگ ملت های اروپا، به مصاف کرواسی نایب قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ می رود، گفتنی است که کریستیانو رونالدو به تیم ملی پرتغال دعوت شده است.

روز دوم مسابقات برای بازیکنان بیانکونری یکشنبه آغاز می شود و ترکیه در یک بازی خارج از خانه در شهر بلگراد به مصاف صربستان می رود. دوشنبه هفتم سپتمبر (۱۶ شهریور) ایتالیا در آمستردام به رقابت با هلند می پردازد. و سه بازی در سه شنبه ۸ ستمبر (۱۷ شهریور) برگزار می شود که شامل دربی دیگری برای بیانکونری می باشد؛ در این بازی سوئد با پرتغال بازی خواهد کرد، همچنین لهستان در بازی خارج از خانه به مصاف بوسنی می رود و فرانسه با کرواسی در دیداری مشابه فینال جام جهانی ۲۰۱۸ بازی خواهد کرد.

لیست بازیکنان بیانکونری دعوت شده به تیم ملی به شرح زیر می باشد:

فرانسه

ربیو

ایتالیا

برناردسکی – بونوچی – کیه لینی – پلگرینی

لهستان

شزنی

پرتغال

رونالدو

ترکیه

دمیرال

سوئد

کولووسکی