آرتور:”من اشتیاق زیادی برای حضور در اینجا دارم”

خبرنگار: سجاد عبداللهی

آرتور ملو برای اولین بار پس از حضور در استادیوم آلیانز به سوالات خبرنگاران دعوت شده پاسخ داد. وی اواخر ماه ژوئن رسما به عنوان بازیکن جدید یوونتوس معرفی شد.

به گزارش باشگاه طرفداران رسمی یوونتوس –هافبک برزیلی چندین موضوع را از جمله اشتیاق کار با مربی پیرلو، جاه طلبی هایش با تیم و لذت حضور در سری آ را این چنین بیان کرد:”حضور در مسابقات قهرمانی ایتالیا فوق العاده است، این یک فصل هیجان انگیز خواهد بود و ما بی صبرانه در انتظاریم تا شروع کنیم.”

کار با پیرلو

“من هنوز با مربی پیرلو به طور دقیق صحبت نکرده ام، اما افراد زیادی وجود ندارند که مانند او فوتبال را بشناسند. تحت مربیگری او کار کردن نیز یک امتیاز است.”

“هر کسی که فوتبال را دوست دارد می داند پیرلو کیست. همکاری با او یک افتخار است، بزرگی او نیازی به معرفی ندارد.”

دنیای یووه

“این یک روز بسیار مهم برای من است. من می خواهم از همه تشکر کنم که به بهترین شکل از من استقبال کردند. حضور در اینجا یک امتیاز منحصر به فرد است، یووه تاریخی باورنکردنی دارد.”

“یوونتوس تصمیم گرفته است که روی من سرمایه گذاری کند و برای من، این دلیلی برای یک اشتیاق باورنکردنی است. من تمام تلاشم را برای عمل به تعهداتم انجام خواهم داد. من این فرصت را دارم که با هم تیمی های مهمم بازی کنم، پروژه یوونتوس بسیار جاه طلبانه است و من نیز بخشی از آن هستم.  قهرمانی لیگ؟ این یک عنوان باورنکردنی خواهد بود و ما با تمام قدرت برای کسب آن تلاش خواهیم کرد.”

“نه تنها توسط هم تیمی های برزیلی من، بلکه توسط همه بازیکنان، کادرفنی و مدیریت بسیار خوب مورد استقبال قرار گرفتم. هواداران همچنین باعث می شوند من احساس محبت کنم و همه چیز فوق العاده است. من در اینجا تقریباً مثل خانه ام احساس راحتی می کنم.”

موقعیت او

“من می توانم در موقعیت ها و پست های مختلف بازی کنم. من در دسترس هستم و هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت.”