سه بازی، سه پیروزی

خبرنگار: الناز لرکی

یوونتوس با گل های کریستیانا جیرلی و آریانا کاروسو در نیمه ی دوم، توانست سن مارینو را در وینوو ۲-۰ شکست دهد.

بیانکونروها از همان ابتدای بازی به حریف فشار آوردند و به گل زنی در دقیقه ی ۸ بسیار نزدیک شدند، در این حرکت لندروف توپ را برای جیرلی سانتر کرد و او هم با حرکتی آکروباتیک به توپ ضربه زد. با این حال این توپ از زمین خارج شد.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – چرنویا با یک ضربه ی آزاد توپ را به سمت دروازه شلیک کرد اما سیسیولی، دروازه بان سن مارینو، مانع از ورود توپ به دروازه شد. بونانسه آ در دقیقه ی ۲۶ به گل زنی نزدیک شد اما این موقعیت که بهترین شانس یووه در نیمه ی اول بود، بی ثمر باقی ماند و به گل تبدیل نشد.

بونانسه آ همانگونه که نیمه ی اول را به پایان رساند، نیمه ی دوم را آغاز کرد. برخورد توپ به تیر دروازه حاصل تلاش وی در آغاز نیمه ی دوم بود. چند ثانیه بعد شوت او با فاصله ی چند اینچی از بالای دروازه به بیرون رفت. شاندارانا شانس خود را از فاصله ی زیاد امتحان کرد که باچیک توپ را به کنار دروازه فرستاد.

ضربه ی سر جیرلی با اختلاف کمی از بالای دروازه عبور کرد اما او با تلاش خود در محوطه ی جریمه، یووه را در دقیقه ی ۷۰ با یک گل پیش انداخت. آریانا کاروسو در دقیقه ی ۸۲ با ضربه ای نزدیک به دروازه توانست نتیجه ی بازی را به ۲ – ۰ تغییر دهد.

ترکیب یوونتوس

جولیانی (۴۶ باچیک)، لندروف، هایرینن، سمبرانت، بوآتین، روسوچی (۶۴ کاروسو)، گالی، زمانیان (۶۴ برتی)، بونانسه آ، جیرلی ( ۸۰ استاسکووا)، چرنویا (۸۴ ایپولیتو)

نیمکت یووه

باچیک، تاسلی، برتی، جوردانو، کارر، کاروسو، پدرسن، استاسکووا، ایپولیتو

مربی: ریتا گوارینو