وستون از دیدنت خوشحالیم

خبرنگار: سجاد عبداللهی

وستون مک کنی جدیدترین خرید یوونتوس امروز عصر در ورزشگاه آلیانز به پرسش های خبرنگاران دعوت شده پاسخ داد.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – این هافبک مرکزی همه کاره که ماه گذشته با بیانکونری قرارداد امضا کرد در مورد سابقه، موقعیت خود در زمین و این که بازی برای یوونتوس چه معنایی دارد صحبت کرد.

رویایی که به واقعیت می پیوندد

“ایده حضور در اینجا و بازی کردن برای باشگاهی با تاریخچه غنی باعث شد که بسیار هیجان زده شوم. فوتبال را زمانی که بچه بودم در آلمان یاد گرفتم و وقتی مجبور شدم بین این ورزش و فوتبال آمریکایی یکی را انتخاب کنم فوتبال را انتخاب کردم و حالا اینجا هستم.”

“نیازی نبود مرا متقاعد کنند که به یوونتوس بیایم، زیرا بودن در اینجا رویایی بوده که به واقعیت تبدیل شده‌ است.”

جنبش اهمیت زندگی سیاه پوستان

“در آلمان من خود را به جنبش زندگی سیاه پوستان اهمیت دارد متعهد کردم. ما می خواهیم برای تغییر وضعیت تا آنجا که ممکن است اقدامات لازم را انجام دهیم . من در آلمان حمایت کاملی داشتم و بسیار عالی است که می توانم آنچه را که به آن اعتقاد دارم در ایتالیا نیز ادامه دهم. باشگاه نیز بلافاصله از تعهد من حمایت کرد.”

نظرات قهرمانان ایتالیا

سبک بازی و هم تیمی ها

“نقطه قوت من بازپسگیری توپ است. با سرمربی پیرلو صحبت کردم و او این توانایی مرا ستایش کرده است، من و پیرلو با توجه به محل و پست بازی کردنمان در یک خط قرار داریم.”

“بازی کردن در کنار کریستیانو رونالدو، نگاه به نوع حرکات و تمریناتش مزایای زیادی برای من خواهد داشت.”

از آمریکا به یووه

“این افتخار بزرگی است که اولین بازیکن آمریکایی در تاریخ یوونتوس باشیم. از اینکه به عنوان نماینده کشورم این پیراهن را به تن میکنم و جوانان آمریکایی را به فوتبال نزدیک میکنم، باعث افتخار من است.”

“یوونتوس یک باشگاه مطرح در سطح جهان است. در آمریکا فروشگاه های زیادی لباس یوونتوس را می فروشند و اگر بتوانم به رشد بیشتر برند کمک کنم، خوشحال خواهم شد.”