بابت همه چیز ممنون، پیپیتا

خبرنگار: سجاد عبداللهی

نبردهای زیادی با یکدیگر درگرفت، گلهای زیادی به ثمر رسید که بسیاری از آن ها سرنوشت‌ساز بودند. حالا مسیر گونزالو ایگواین و یوونتوس از یکدیگر جدا شد. پیپیتا، پس از کسب سومین اسکودتو، رسما پیراهن سیاه و سفید خود را از تنش درآورد.

فسق قرارداد دوجانبه با گونزالو ایگواین

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – تورین، ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ – باشگاه فوتبال یوونتوس فسخ دو جانبه قرارداد گونزالو جراردو ایگواین را اعلام کرد. این امر به دلیل ثبت ارزش باقیمانده از حق بازیکن، منجر به یک پیامد منفی مالی تقریباً ۱۸٫۳ میلیون یورویی در سال مالی ۲۰۱۹/۲۰۲۰ خواهد شد.

هیئت مدیره یوونتوس برای بررسی و تصویب پیش نویس صورت حساب های مالی جدید فردا مورخ ۱۸ سپتامبر ۲۰۲۰ برای برای بررسی و تأیید پیش نویس گزارشات مالی جدید ازتاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۲۰ قرار است جلسه‌ای را تشکیل دهند تا پیامد منفی مالی سال ۲۰۱۹/۲۰۲۰ حاصل از موارد فوق را حسابرسی کنند. پیش نویس گزارشات مالی از تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۲۰ به مجمع سهامداران که قبلاً در تاریخ ۱۵ اکتبر ۲۰۲۰ فراخوانده شده بودند، ارائه می شود.

ماجراجویی گونزالو در یووه از تابستان ۲۰۱۶ آغاز شد که تأثیر زیادی هم بر این تیم داشت: او بهترین گلزن تیم در فصلی بود که با فتح اسکودتو و کوپا ایتالیا به پایان رسید. از زمان اولین بازی خود در تاریخ ۲۰ آگوست ۲۰۱۶، او دومین گلزن بتر یوونتوس در تمام رقابت‌ها و همچنین ششمین گلزن برتر لیگ قهرمانان شد.

پیپا از همان ابتدا، به لطف آن شوق مهارناپذیر سرنوشت‌ساز برای تعیین جایگاه خود و دستیابی به پیروزی، توانست به قلب هواداران یوونتوس راه پیدا کند. همان ذوق و شوق بود که به او این امکان را داد در اولین بازی خود یک گل به ثمر برساند، او همچنین یک فصل با پیراهن های میلان و چلسی بازی کرد و دوباره به یوونتوس بازگشت. این بازگشت دوباره او به تیم با همان اشتیاق ورودش همراه بود: در جستجوی اهداف و همیشه آماده برای سازگاری با نیازهای تیم.

گل های ارزشمندی در اذهان به جای گذاشت. برای مثال گل مقابل اینتر در سن سیرو، یا دبلی که مقابل آتالانتا در برگامو انجام داد. آخرین گل از ۶۶ گل وی برای بیانکونری در مکانی بود  که وی برای اولین بار در پیراهن یوونتوس توپ میزد: در خانه، در ورزشگاه آلیانز و به این ترتیب این چرخه از چهار سال پیش آغاز شد.

اکنون زمان خداحافظی فرا رسیده است، بابت همه چیز متشکریم، پیپا و برای آینده‌ات آرزوی موفقیت می کنیم.

بابت همه چیز ممنون، پیپیتا